Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis Samsung Galaxy Watch 3 (45 mm) Klasikinio dizaino Samsung Galaxy Watch 3 sutelpa visos moderniausios išmaniosios technologijos, suteiksiančios jūsų gyvenimui dar daugiau intuityvumo ir patogumo. Samsung Galaxy Watch 3 (45 mm) C2316 Išmanusis laikrodis Samsung Galaxy Watch 3 (45 mm) juoda Išmanieji laikrodžiai 0 459

Išmanusis laikrodis Samsung Galaxy Watch 3 (45 mm)

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

KLASIKINIS DIZAINAS INOVATYVIAM ŽMOGUI

KOKYBĖ KIEKVIENAME MILIMETRE

Naujajame Samsung Galaxy Watch 3 tobulai susilieja klasikinis dizainas ir pačios moderniausios technologijos. Modelis tobulai tiks tiek besirengiantiems oficialiai, tiek ir mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą. Dar daugiau, laikrodis prisitaikys prie jūsų. Jūs galėsite rinktis tiek iš viso pluošto stilingų apyrankių, tiek iš daugiau nei 40 unikalių ekrano temų.

FUNKCIONALUMAS IR PATOGUMAS

Būtent ekranas ir daro Samsung Galaxy Watch 3 tokiu ypatingu. Jo skersmuo nuo šiol dar didesnis, o perteikiamas vaizdas – detalesnis, todėl jame aiškiai matysite kiekvieną detalę. Ekraną juosia išskirtiniausias laikrodžio bruožas – firminis Samsung kontrolės ratukas, kuriuo ypač lengvai ir patogiai valdysite savo vartotojo sąsają.

NEPAKEIČIAMAS PAGALBININKAS

Samsung Galaxy Watch 3 ne tik stilingas, bet ir ypač praktiškas, gyvenimą lengvinantis prietaisas. Jis skaičiuos jūsų žingsnius, fiksuos širdies darbą, stebės miego įpročius ir pagal šią informaciją formuos įžvalgas, kaip galėtumėte gyventi dar aktyviau ir sveikiau. Tuo pačiu tai ir nepakeičiamas komunikacijos įrankis, su kuriuo skaitysite žinutes ir el. laiškus, atsiliepsite į skambučius, klausysitės muzikos ir t.t. Suporuokite jį su kitais savo Samsung įrenginiais ir patirkite dar didesnį gyvenimo komfortą.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.