Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis Gudrutis Super-G Active S Išmanusis laikrodis Gudrutis Super-G Active S sukurtas užtikrinti jūsų vaiko saugumą. Laikrodyje veikiančios technologijos nurodys preliminarią vaiko buvimo vietą bei leis su juo susisiekti bet kuriuo metu. Gudrutis Super-G Active S C2826 Išmanusis laikrodis Gudrutis Super-G Active S pilka Išmanieji laikrodžiai 0 139

Išmanusis laikrodis Gudrutis Super-G Active S

Pasirinkite spalvą pilka

Aprašymas

SUMANUS LAIKRODIS VAIKAMS

MAŽŲJŲ SAUGUMUI

Laikrodis Gudrutis Super-G Active S sukurtas tam, kad jūsų vaikas galėtų jaustis saugiai ir užtikrintai. Šio laikrodžio dėka turėsite galimybę bet kada susisiekti su savo vaiku. Tai galėsite padaryti skambindami arba nusiuntę trumpąją SMS žinutę. Be to, laikrodyje veikianti papildoma vietos nustatymo funkcija leis matyti preliminarią vaiko buvimo vietą.

SUSISIEKITE AKIMIRKSNIU

Jūsų vaikas galės skambinti telefonų knygoje įvestais numeriais ir atsiliepti į skambučius, o kiti, adresų knygoje neįvesti numeriai, bus automatiškai blokuojami. Ištikus nelaimei vaikas galės su jumis susisiekti akimirksniu vos vienu mygtuko paspaudimu. Paspaudus SOS mygtuką laikrodis surinks tris svarbiausius jūsų nurodytus numerius.

STILINGAS IR PRAKTIŠKAS

Naujasis Gudrutis Super-G Active S laikrodis ne tik pasirūpins jūsų vaiko saugumu, bet ir leis stebėti jo aktyvumą. Specialūs laikrodyje esantys jutikliai užfiksuos vaiko širdies ritmą, pamatuos kūno temperatūrą bei suskaičiuos visus nužengtus žingsnelius. Visus šiuos duomenis galėsite stebėti aukštos raiškos ekrane.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.