Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis vaikams Gudrutis Super-G Active Vaikams ir jaunimui skirtas išmanusis laikrodis, kuri leidžia siųsti žiniutes ir skambinti, o tėvai jo pagalba gali matyti, kur yra jų vaikas. Gudrutis Super-G Active C2356 Išmanusis laikrodis vaikams Gudrutis Super-G Active rožinė pilka Smart gadgets 0 139

Išmanusis laikrodis vaikams Gudrutis Super-G Active

Pasirinkite spalvą rožinė pilka

Aprašymas

LAIKRODIS IR TELEFONAS VIENAME ĮRENGINYJE

IŠMANIOSIOS FUNKCIJOS

Super-G Active laikrodis skirtas aktyviems vaikams. Jis ne tik padeda palaikyti ryšį su tėvais ar draugais žinutėmis ar skambučiais, bet ir leidžia stebėti savo fizinį aktyvumą ir siekti užsibrėžtų tikslų lengviau. O tėveliai gali būti ramūs dėl savo vaikų, nes gali matyti, kur yra jų vaikas.

VAIKAMS DRAUGIŠKAS DIZAINAS

Vartotojo sąsaja išgryninta ir paprasta, todėl vaikams bus lengva suprasti ekrane pateikiamus pranešimus ir meniu nustatymus. Vaikai gali stebėti savo pulsą ir taip sužinoti, kaip jiems sekasi fizinio lavinimo pamokose. Taip pat jie matys savo nueitų žingsnių skaičių.

TĖVELIAMS NAUDINGOS FUNKCIJOS

Laikrodis turi ir lietuvišką programėlę, kurioje tėveliai gali matyti, kur yra jų vaikas. Taip pat per ją galima pridėti iki 10 adresatų. Vaikai su tėvais gali bendrauti balso ir tekstinėmis žinutėmis bei paskambinti tiesiog tiesiai iš laikrodžio. Iškilus pavojui, pravers dedikuotas SOS mygtukas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.