Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis Fossil FTW4026 (44 mm) Naujasis išmanusis laikrodis Fossil Gen 5 išsiskiria savo funkcionalumu, patogumu, patikimumu, o taip pat gebėjimu prisitaikyti prie jūsų individualių poreikių. Fossil Išmanusis laikrodis Fossil FTW4026 (44 mm) C2194 Išmanusis laikrodis Fossil FTW4026 (44 mm) juoda Smart gadgets 0 299

Išmanusis laikrodis Fossil FTW4026 (44 mm)

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

PRAKTIŠKAS, ASMENIŠKAS, STILINGAS

VISOMS GYVENIMO SITUACIJOMS

Stilingas ir universalus Fossil Gen 5 sukurtas specialiai tiems, kurie ieško patikimo kasdienio asistento. Ypatingu energiniu efektyvumu išsiskiriantis modelis prisitaiko prie jūsų gyvenimo ritmo. Jis patikimai skaičiuoja jūsų nueitus žingsnius, stebi jūsų širdies darbą bei miego ciklus, taip padėdamas geriau stebėti ir rūpintis savo sveikata. Be to, Fossil Gen 5 atsparus drėgmei, todėl niekada nepaliks jūsų riešo. Net tada, kad būsite duše ar baseine.

PATIKIMAS PAGALBININKAS

Naujasis Fossil Gen 5 ne tik stilingas, bet ir pagamintas iš itin patvarių medžiagų, nebijančių dulkių ar drėgmės. Tačiau tikrosios jo stiprybės slepiasi po korpusu. Modelis pasižymi puikiomis atminties savybėmis – jame telpa net iki 8GB informacijos, tad niekada nepritrūksite vietos aplikacijomis, o taip pat būsite tikri, kad pavyks išvengti erzinančios delsos. Laikrodis taip pat prisitaiko prie jūsų naudojimosi įpročių. Galėsite pasirikti vieną iš kelių energijos naudojimo profilių, taip dar labiau prailgindami baterijos tarnavimo trukmę.

ĮŽVALGUS IR INTUITYVUS

Išmanusis laikrodis – tai ne tik žingsnių skaičiavimo ar širdies stebėjimo, bet ir komunikacijos įrankis. Su Fossil Gen 5 savo gyvenimui suteiksite dar daugiau patogumo. Su juo klausysitės muzikos, atliksite mokėjimus, atsiliepsite į skambučius, skaitysite elektroninius laiškus ir atliksite dar daugybę kasdienių funkcijų. Laikrodį ypač paprastai ir greitai suporuosite tiek su iPhone, tiek su Android telefonu.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.