Į viršų
Išmanioji automatinė gertuvė-fontanas augintiniui Petkit Eversweet Su išmaniąja augintinių gertuve Petkit Eversweet pasirūpinsite, kad jūsų augintinis visuomet turėtų švaraus, išfiltruoto ir suminkštinto vandens. CA370325 Išmanioji automatinė gertuvė-fontanas augintiniui Petkit Eversweet juoda Aksesuarai 0 59

Išmanioji automatinė gertuvė-fontanas augintiniui Petkit Eversweet

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.

Jei norite užsisakyti šį įrenginį su pristatymu į namus, užpildykite šią formą.

Aprašymas

Išmanusis vandens fontanas Petkit Eversweet – automatinė gertuvė jūsų augintiniui, kuri filtruoja ir gerina vandenį. Gertuvė užtikrina visišką vandens filtravimą, tad vanduo bus visiškai išgrynintas. Be to, nenustojama vandens cirkuliacija jūsų augintiniui primins gamtoje matomą vandens bėgimą, tad vandens lakimas jiems bus dar malonesnis.

Kuo naudingas vandens filtravimas?
Jis šalina vandens kvapus, pagerina vandens skonį, suminkština vandenį, išvalo į jį pakliuvusias dulkes bei pūkelius. Taip pat vandenį prisotina ir jame įmontuojama aktyvinta anglis, kuri sukurta kokoso kevalo pagrindu, tad, jei tik norėsite, filtravimą galėsite dar labiau suaktyvinti.

Naudokite taip, kaip norite
Vandens fontanėlyje galite pasirinkti du veikimo režimus – įprastą ir išmanųjį. Įprastas režimas cirkuliuoja vandenį pastoviai, o išmanusis – reaguoja į šviesos pasikeitimus dieną ir naktį ir prisitaiko prie vartojimo dažnumo.

Tai tobulas prietaisas mažiems ir vidutinio dydžiuo augintiniams, puikiai tiksiantis šunims ir katėm. 

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.

Vilnius Ozo g. 25 (PPC AKROPOLIS) Salonas I–VII 10:00–22:00
Vilnius Viršuliškių g. 40 (PC MADA) Salonas I–VI 10:00–21:00, VII 10:00–18:00
Vilnius Žirmūnų g. 64 (PC HYPER RIMI) Salonas I–VII 10:00–20:00