Stiga Vejapjovė robotas Stiga Stig su E600 baterija
Naujiena

StigaVejapjovė robotas Stiga Stig su E600 baterija

Spalva: Geltona
Vienkartinis laikmenos mokestis:-
Kaina:1000 €
Prekių pristatymas nemokamas
Visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.
Užsakymus pristatome nuo 18 €.

PATIKIMA PAGALBA JŪSŲ KIEMUI

TELE2 parduoda tik gaminį, dėl instaliavimo paslaugos kviečiame kreiptis į oficialius Stiga Lietuva atstovus, dirbančius visoje Lietuvoje: https://www.stigalietuva.lt/atstovai. Atstovų kontaktus taip pat galite rasti „Stiga.GO” programėlėje. Už gaminio priežiūrą ir gedimus, susijusius su roboto įdiegimu, atsakingas jį įdiegęs asmuo arba įmonė. Turint pastebėjimų ar klausimų apie roboto veikimą, prašome kreiptis į Stiga atstovą, kuris instaliavo robotą – aptarus problemas telefoninio pokalbio metu, atstovas gali paprašyti pristatyti robotą su baterija į garantinį servisą arba į TELE2 saloną.

Neįtikėtina galia

STIG vejapjovė pasiruošusi pasirūpinti jūsų veja! Robotas gali pjauti net iki 10 cm aukščio veją ir nepertraukiamai dirbti penkiose atskirose pjaunamose zonose iki 170 minučių su pilnai pakrautu 2,5 Ah talpos akumuliatoriumi. Pjovimo plotas iki 600 m². Ličio jonų akumuliatorius užtikrina tylų veikimą, pasižymi ilgaamžiškumu bei neteršia aplinkos.

Sukurtas įveikti visas kliūtis

Vos 55 cm ilgio ir itin lengvas STIG robotas gali lengvai manevruoti siaurose erdvėse nepaliekant vėžių žymių. Be to, jis lengvai susidoroja su duobėtomis vietovėmis ir gali pakilti net iki 24° statumo šlaitais. Dėka kliūčių aptikimo jutiklių, susidūręs su kliütimi STIG sustoja ir automatiškai pakeičia judėjimo kryptį, taip neleisdamas peiliukams nieko pažeisti.

Patikima pagalba

Įmontuoti 4 besisukantys ir aštrūs lyg skustuvo ašmenys peiliukai, pjaunantys 18 cm pločiu, užtikrina vešlų ir sveiką vejos augimą. Ašmenys smulkina pjaunamą veją ir paskleidžia ją atgal į dirvą, taip sukuriant natūralią trąšą augančiai vejai. Aptikęs tankesnės žolės plotą, robotas pradeda judéti spirale, sukeldamas variklio ir pjovimo peilio sūkius, kad pasiektų geriausią pjovimo rezultatą ir nesugadintų vejos.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams. Plačiau apie išlygas dėl parametrų skaitykite čia.
Bendroji informacija
Bendroji informacija
Svoris, g (bruto)
-
Svoris, g (neto)
-
Ilgis, mm
545
Plotis, mm
450
Aukštis, mm
245
Apsauga nuo drėgmės ir dulkių
ipx5
Baterija
Baterija
Baterijos tipas
Ličio jonų (Li-Ion)
Baterijos talpa (Wh)
528
Veikimo laikas (val.) iki
1.5
Krovimo trukmė (val.)
1
Kitos funkcijos
Kitos funkcijos
Triukšmo lygis (DB)
60
Valdymas
Klaviatūra + programėle
Veikimo diapazonas, m2
600
Maksimali įkalnė
45
Navigacijos tipas
Sekant viela/ važiuojant šalia vielos
Komplektacija
Robotas vejapjovė, pasikrovimo stotelė, baterija