Gopro Veiksmo kamera GoPro HERO10 Black
Nuolaida -13 %

GoProVeiksmo kamera GoPro HERO10 Black

Spalva: Juoda
Mokant visą sumą iškart
Mokant visą sumą iškart
508,20439 €
Vienkartinis laikmenos mokestis:-
Kaina:508,20 €439 €
Prekių pristatymas nemokamas
Visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.
Užsakymus pristatome nuo 18 €

NEPRIEKAIŠTINGA KOKYBĖ IR GREITIS

Greita apžvalga

Tvirtesnė nei bet kada – HERO10 – universali GoPro kamera jūsų nuotykiams! Kamera atnaujina iki 23 megapikselių nuotraukų ir 5,3 K vaizdo įrašų raiškos, esant 60 kadrų per sekundę. Patvarus ir įbrėžimams atsparus objektyvo dangtelis suteikia dar daugiau apsaugos ir prireikus gali būti lengvai pakeistas. Darykite didelės raiškos nuotraukas ir vaizdo įrašus bei džiaukitės neįtikėtina vaizdo kokybe!

Greičiau, sklandžiau, geriau

Galingas GP2 lustas užtikrina greitą našumą, paprastesnį valdymą su jautresniu lietimui ekranu ir 60 kadrų per sekundę filmavimą 5,3K raiška, kad vaizdas būtų nuostabiai sklandus. 1720 mAh talpos ličio jonų įkraunama baterija suteikia daug energijos, todėl galite daugiau laiko praleisti fotografuodami ir mažiau keisdami baterijas.

Neįtikėtina vaizdo kokybė

Ryškiausias visų laikų fotografuojantis GoPro atnaujintas iki neįtikėtinų 23 megapikselių nuotraukų ir 5,3 K vaizdo įrašų raiškos, esant 60 kadrų per sekundę. Sustabdžius 5,3 K raiškos vaizdo įrašą, galėsite padaryti kokybiškas 15,8 megapikselių nuotraukas. Vaizdo medžiaga atrodys puikiai dėl naujo hidrofobinio objektyvo dangtelio, kuris nepraleidžia vandens ir padeda pašalinti objektyvo blyksnius.

Patobulintos funkcijos

Lengviausias būdas įamžinti tobulą kadrą – naudojant „LiveBurst“ funkciją, kuri užfiksuoja 1,5 sekundės prieš ir po fotografavimo. Patobulinta „HyperSmooth“ funkcija leis dar geriau stabilizuoti jūsų filmuojamą vaizdą. Pasiekite dar geresnį našumą ir išlyginkite horizontą net esant silpnam apšvietimui. Nepraleiskite nei vienos akimirkos!

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams. Plačiau apie išlygas dėl parametrų skaitykite čia.
Bendroji informacija
Bendroji informacija
Svoris, g (bruto)
0.116
Svoris, g (neto)
0.116
Apsauga nuo drėgmės ir dulkių
nenurodyta
Ryšys ir duomenų perdavimas
Ryšys ir duomenų perdavimas
Bluetooth
Ne
Bluetooth versija
nenurodyta
WiFi
Ne
Baterija
Baterija
Baterijos tipas
nenurodyta
Integruota baterija
Ne
Veikimo laikas (val.) iki
0
Budėjimo laikas (val) iki
0
Krovimo trukmė (val.)
0
Kamera
Kamera
Kitos funkcijos
Kitos funkcijos