Xiaomi Robotas konstruktorius Xiaomi Mi Bunny Robot Builder

XiaomiRobotas konstruktorius Xiaomi Mi Bunny Robot Builder

Spalva: Juoda
Mokant visą sumą iškart
Mokant visą sumą iškart
119 €
Vienkartinis laikmenos mokestis:-
Kaina:119 €
Prekių pristatymas nemokamas
Visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.
Užsakymus pristatome nuo 18 €

978 DETALIŲ ROBOTAS

Greita apžvalga

Jeigu pasiilgote žaidimo su LEGO, išbandykite Mi Robot Builder - su juo statysite gyvus kūrinius – robotus, kurie gali būti arba valdomi nuotoliniu būdu, arba judėti patys. Rinkinyje rasite net 978 detales bei instrukcijas, kaip pagaminti gyvą robotą, lėktuvą ar dinozaurą.

Toli gražu ne tik vaikams

Mi Robot Builder – tai daug daugiau nei žaislas. Jame rasite 108 MHz procesorių, Bluetooth ryšį ir galingą ličio bateriją. Tai tikrai ne žaislas, kurį surinksite per penkiolika minučių ir ilgam pamiršite. Mažiems vaikams jis pasirodys neįveikiamas, o iššūkių pateiks net suaugusiems. Mi Robot Builder nuolat atrasite iš naujo.

Įtraukiantis ir nepaleidžiantis

Konstravimo procesą palengvins speciali instrukcija, kuri padės nepasimesti bei stebėti savo progresą. Mi Robot Builder dizainas – minimalistinis ir tvirtas. Konstruktoriaus detalės lanksčios, jas nesunkiai įstatysite į vietą. Tačiau ten, kur tradicinių dėlionių smagumas pasibaigia, Mi Robot Builder – tik prasideda.

Gyvas kūrinys

Mi Robot Builder – tai gyvas jūsų projektas, kuris neatsibos labai ilgai. Sudėti jį teisingai šiek tiek užtruks, bet už pastangas būsite apdovanoti. Galimybė stebėti atgyjantį paties sukurtą robotą – tai patirtis, kuria džiaugsis ir vaikai, ir suaugusieji.

Dar daugiau galimybių

Vienas stipriausių Mi Robot Builder bruožų – tai specialiai jam sukurta aplikacija. Jos pagalba galėsite ne tik labai patogiai valdyti savo robotą, bet ir patys mokyti jį naujų įgūdžių bei stebėti jo progresą.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams. Plačiau apie išlygas dėl parametrų skaitykite čia.
Bendroji informacija
Bendroji informacija
Ryšys ir duomenų perdavimas
Ryšys ir duomenų perdavimas
Bluetooth
Ne
WiFi
Ne
Baterija
Baterija
Baterijos tipas
nenurodyta
Baterijos talpa (mAH)
0
Integruota baterija
Ne
Veikimo laikas (val.) iki
0
Budėjimo laikas (val) iki
0
Krovimo trukmė (val.)
0
Kamera
Kamera
Kitos funkcijos
Kitos funkcijos
GPS
Ne
Valdymas programele
Ne