Deeper Echolotas sonaras Deeper Start

DeeperEcholotas sonaras Deeper Start

Spalva: Juoda
Mokant visą sumą iškart
Mokant visą sumą iškart
84,70 €
Vienkartinis laikmenos mokestis:-
Kaina:84,70 €
Prekių pristatymas nemokamas
Visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.
Užsakymus pristatome nuo 18 €.

TOBULINKITE SAVO ŽVEJYBOS ĮGŪDŽIUS

Greita apžvalga

Naujasis išmanusis žuvų ieškiklis Deeper START sukurtas specialiai pradedantiems žvejams. Ypatingai lengvas, paprastai užmetamas ir naudojamas prietaisas garantuoja gausesnį laimikį bei nepamirštamus įspūdžius.

Daugiau žvejojimo malonumo

START lengvai naudosis paties įvairiausio amžiaus ir skirtingų įgūdžių žvejai. Su juo patogiai žvejosite tiek nuo kranto, tiek nuo tilto, tiek nuo prieplaukos. Nuskenavę vandens telkinį su START, gausite daugybę naudingos informacijos apie dugno reljefą, augaliją ir žuvų buvimo vietas. Ši išmanioji technologija labai greitai sudomins vaikus ir paskatins jų susidomėjimą žvejyba. Be to, su START geriausią vietą įmerkti meškerę surasite daug greičiau, todėl daugiau dėmesio galėsite skirti bendravimui.

Pamatykite daugiau

Deeper START palaiko stabilų Wi-Fi ryšį, garantuojantį dar spartesnį duomenų perdavimą, kuris nesutriks net jeigu numesite jį 50 m į tolį. Vandens telkinio dugną prietaisas skenuoja itin plačiu, net 40° kampu, todėl galėsite būti tikri, kad pro jūsų akis neprasprūs nei vieną žuvis. Ieškiklis taip pat pasižymi itin jautriu regėjimu. Jis sugeba fiksuoti net ir objektus, esančius 50 m gylyje.

Patogus naudojimas

Deeper START surinktą informaciją patogiai matysite savo mobiliojo telefono ekrane. Jame aiškiai vaizduojamas vandens telkinio dugno reljefas ir ant jo esanti augalija. Skirtingi simboliai žymi įvairaus dydžio žuvis, bei pateikia informaciją apie tai, kokiame gylyje ji yra. Visi prietaiso surinkti duomenys automatiškai išsaugomi Deeper aplikacijoje, pažymint datą ir vietą, todėl sugrįžę galėsite lengvai palyginti, kaip keičiasi vandens telkinio ekosistema.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams. Plačiau apie išlygas dėl parametrų skaitykite čia.
Bendroji informacija
Bendroji informacija
Apsauga nuo drėgmės ir dulkių
-
Ryšys ir duomenų perdavimas
Ryšys ir duomenų perdavimas
Bluetooth
Ne
Bluetooth versija
-
WiFi
Ne
Baterija
Baterija
Baterijos tipas
nenurodyta
Baterijos talpa (mAH)
0
Integruota baterija
Ne
Veikimo laikas (val.) iki
0
Budėjimo laikas (val) iki
0
Krovimo trukmė (val.)
0
Kamera
Kamera
Kitos funkcijos
Kitos funkcijos
GPS
Ne
Valdymas programele
Ne
Minimalus/Maksimalus gylis
-
Užmetimo nuotolis
0
Temperaturos diapazonas
-
Skenavimo greitis
0
Skenavimo kampas
0
Maximali svėrimo galia (KG)
-
Komplektacija
-