Į viršų
Išmanusis laikrodis Samsung Gear S3 Išmanusis laikrodis Samsung Gear S3 puikus palydovas išlaisvinantis rankas kiekvienam nešiotojui. Su šiuo laikrodžiu jums nebereikės nešiotis telefono, nes jau jame galėsite skambinti, klausytis muzikos, rasti optimaliausius maršrutus. Samsung Samsung Gear S3 C1319 Išmanusis laikrodis Samsung Gear S3 Smart gadgets 279

Išmanusis laikrodis Samsung Gear S3

Pasirinkite spalvą pilka sidabrinė
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 1,22 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.
Užsisakyti

Prekės šiuo metu neturime, užeikite vėliau.

Aprašymas

Lengvai keičiama išvaizda

Visada įjungto ekrano funkcija suteikia Gear S3 Super AMOLED ekranui laikrodžio ciferblato išvaizdą. Norėdami pakeisti savo Gear S3 išvaizdą, tiesiog pakeiskite ciferblatą. Net 15 skirtingų ciferblatų pasitarnaus norint sekti skirtingas metrikas ar tiesiog pabodus tam pačiam vaizdui.

Dabar užtenka tik vieno prietaiso

Su Samsung Gear S3 laikrodyje įmontuotas garsiakalbis leidžia atsiliepti ir skambinti, perklausyti balso pranešimus, girdėti žadintuvą. Tereikia tik laikrodį ir mobilųjį telefoną susieti Bluetooth ryšiu ir jūsų rankos atsilaisvins. Taip pat laikrodis turi 4GB atminties, tad net ir muzika mėgautis galėsite be telefono.

Nauji maršrutai ir jokios tikimybės pasiklysti

Įmontuoja GPS sistema ne tik seks kiek kilometrų nubėgote, bet ir pasiūlys optimaliausius maršrutus, aplinkui esančius lankytinus objektus.

Atsparus vandeniui ir dulkėms

Nešiokite Samsung Gear S3 bet kokiu oru, kad ir kur eitumėte. Jis turi IP68 reitingą, taigi yra atsparus dulkėms ir nešvarumams bei gali išbūti 30 minučių iki 1,5 metro gylyje.

Pasitikėjimo verta baterija

Šis išmanusis laikrodis gali veikti be perstojo net iki 4 dienų, tad jo nereikės įkrauti kiekvieną dieną.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.