Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis Huawei Fit Elegant Išmanusis laikrodis Huawei Fit Elegant pasižymi pažangiais dirbtinio intelekto sprendimais, jutiklių ir sportui skirtų funkcijų gausa, bei patvariu ir elegantišku dizainu. Huawei Fit Elegant C2707 Išmanusis laikrodis Huawei Fit Elegant juoda balta Išmanieji laikrodžiai 0 109

Išmanusis laikrodis Huawei Fit Elegant

Pasirinkite spalvą juoda balta

Aprašymas

PAGALBININKAS ANT RIEŠO

ELEGANTIŠKAS DIZAINAS

Huawei Fit Elegant korpusas pagamintas iš polimerinio pluošto, todėl yra labai ilgaamžiškas. Didelės įstrižainės AMOLED ekranas pasižymi išskirtiniu ryškumu ir spalvų gama, o automatinis ryškumo reguliavimas suteikia galimybę geriau įžiūrėti vaizdą saulės šviesoje. Pilnos įkrovos pakaks net iki 10 dienų, o kelių minučių įkrovos – beveik visai dienai. Tobulas sprendimas, kai skubate į treniruotę.

IDEALUS SPORTO ENTUZIASTUI

Huawei Fit Elegant rasite net 44 judesių demonstracijų kūno tempimui, pilvo presui ir dar 96 treniruočių režimus. Laikrodis geba automatiškai atpažinti treniruotes, jis seks treniruočių progresą, o savo pasiekimus ir rezultatus galėsite analizuoti specialioje programėlėje. Be to, laikrodis pateiks moksliškai pagrįstas rekomendacijas rezultatams pagerinti.

DAUGIAU NAUDINGŲ FUNKCIJŲ

Šis išmanusis laikrodis turi integruotą GPS, kuris pravers užfiksuojant jūsų maršrutą žygiuose ar bėgiojant. Širdies ritmo jutikliai su pažangiu dirbtinio intelekto algoritmu visą parą seks jūsų širdies būklę, įvertins miego kokybę ar net streso lygį. Laikrodyje yra SpO2 jutiklis, įvertinantis kraujo įsotinimo deguonimi lygį. Nepraleisite nei vieno svarbaus įvykio – Huawei Fit Elegant ekrane parodys programėlių pranešimus, skambučius.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)46 x 30 x 10.7 mm

Baterija

Aktyvaus veikimo trukmė, iki (val.)Iki 10 dienų

Ekranas

Ekrano tipasAMOLED

Atmintis

Vidinė atmintis (GB)4 GB

Kitos funkcijos

JutikliaiAkselerometras; Giroskopas; Širdies susitraukimų dažnis;
Papildoma informacijaNėra atsiliepimo galimybės, yra SpO2 jutiklis.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.