Į viršų
Išmanusis guolis augintiniui Petkit Cozy Rūpinkitės savo augintiniu per atstumą su išmaniuoju guoliu Petkit Cozy! Petkit Cozy C1838 Išmanusis guolis augintiniui Petkit Cozy balta Smart gadgets 0 178

Išmanusis guolis augintiniui Petkit Cozy

Pasirinkite spalvą balta
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.

Jei norite užsisakyti šį įrenginį su pristatymu į namus, užpildykite šią formą.

Aprašymas

Rūpinkitės savo augintiniu per atstumą su išmaniuoju guoliu Petkit Cozy! Palaikykite reikiamą temperatūrą, stebėkite jo elgesį, nuotaiką, miego kokybę vienoje progremėlėje savo telefone.
Pasirūpinkite, kad augintiniui nebūtų karšta ar šalta

Guolis Cozy prijungiamas WiFi ryšiu, o infrared sensoriaus pagalba perduoda visą informaciją į jūsų telefoną. Vos vienu ekrano palietimu, jūs turite galimybę nustatyti pageidaujamą temperatūrą ir taip užtikrinti jaukumą augintinio namelyje. Jame integruotas ne tik šildytuvas, bet ir kondicionierius, kurie pasirūpins jūsų augintiniu tiek vasarą, tiek žiemą.


Sekite savo augintinio dienos istoriją


Programėlėje galite stebėti ar jūsų augintinis savo namelyje – online matote, kada jis užeina ir kada išeina iš namelio. Programėlėje išsaugoma visa augintinio buvimo namelyje istorija, kuri padės suprasi jūsų gynūno elgesį ar net nuotaiką, turėsite galimybę sekti jo miego ir poilsio istoriją.

Guolis pagamintas iš kokybiško plastiko ir aliuminio, o jo minkštoji dalis – kokybiško lino pagrindu, kuris garantuos patogų augintinio buvimą savo namelyje. Guolis tobulai tinka tik mažiems, tiek vidutinio dydžio augintiniams ir yra itin stilinga namų interjero detalė

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.