PILDYK sąskaitos papildymas

Norite, kad Jūsų artimųjų ar draugų PILDYK sąskaitose nepritrūktų pinigų? Lengvai ir greitai pildykite jas iš savo TELE2 numerio SMS žinute ar Mano Tele2 programėlėje (atsisiųsti iš Google Play, App Store). Tai ilgai neužtruks, o mokestį už papildymą gausite su mėnesio sąskaita. Galite rinktis, ar pildyti vieną kartą, ar nuolat – kas savaitę arba mėnesį. Taip pat PILDYK vartotojai gali patys paprašyti Jūsų papildyti jų sąskaitą išsiųsdami SMS žinutę su prašoma suma.

Papildymas SMS žinute

  • Jeigu pildysite patys, SMS žinutės lange įrašykite XX 6YYYYYYY,  kur XX – suma, kuria norite pildyti,  6YYYYYYY – PILDYK vartotojo telefono numeris be aštuoneto. Siųskite numeriu 1559.

  • Jei norite pildyti dažniau, galite rinktis nuolatinį papildymą su norima suma.

Kiekvieną savaitę Įrašykite XX 6YYYYYYY S.
Kiekvieną mėnesį Įrašykite XX 6YYYYYYY M.

Norėdami nutraukti nuolatinius papildymus, išsiųskite žinutę numeriu 1559 nurodydami PILDYK vartotojo telefono numerį: STOP 6YYYYYYY.

PILDYK vartotojai gali patys paprašyti Jūsų papildyti jų sąskaitą išsiųsdami SMS žinutę įrašę Prasau XX 6YYYYYYY,  kur XX – prašoma papildymo suma (pvz: 2; 2,5; 3 ir pan.),  6YYYYYYY – PILDYK vartotojo telefono numeris be aštuoneto. 

Jeigu sutinkate, tiesiog atsakykite į žinutę parašydami žodį TAIP.

Papildymas programėle

Atsisiuntus nemokamą programėlę, Jums tereikės pasirinkti norimą papildyti PILDYK telefono numerį, papildymo sumą ir papildymo periodiškumą (vienkartinį, savaitinį ar mėnesinį).

Programėlę Android operacinės sistemos telefonams galite parsisiųsti čia, o iOs operacinei sistemai – čia.

Paslaugos kaina

Paslaugos kaina – 0,05 € už SMS. O patiems PILDYK vartotojams paslauga nieko nekainuoja.

Apie sėkmingą papildymą būsite informuoti SMS žinute.

Papildoma informacija

Maksimali vieno papildymo suma – 30,00 €.

Maksimali papildymų suma per parą – 30,00 €, o bendra papildymų suma per mėnesį neturėtų būti didesnė nei 90,00 €.