Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanioji apyrankė Xiaomi Mi Smart Band 5 Apyrankė, kuri už nedidelę kainą siūlo daug naudingų funkcijų. Ji gali tiksliai sekti miego kokybę ir pulsą visą dieną, automatiškai aptinka kada vaikščiojate ar bėgiojate, bei gali nuotoliniu būdu valdyti telefono kamerą. Xiaomi Mi Smart Band 5 C2312 Išmanioji apyrankė Xiaomi Mi Smart Band 5 juoda Smart gadgets 0 39

Išmanioji apyrankė Xiaomi Mi Smart Band 5

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

PADEDANTI SIEKTI GERESNIŲ REZULTATŲ

SVEIKATINGUMO FUNKCIJOS

Xiaomi Smart Band 5 apyrankė 50 % tikslesnė nei jos pirmtakai. Ji visą dieną stebi jūsų širdies ritmą, miego kokybę, streso lygį, fizinę būklę, pasiūlo kvėpavimo pratimus, 11 sporto režimų ir sudaro menstruacijų kalendorių programėlėje. Jei širdies ritmas tampa neįprastai aukštas, apyrankė praneš apie tai suvibruodama.

DAR GERESNIS DIZAINAS

Ryškus AMOLED ekranas dabar 20 % didesnis nei praeitoje versijoje ir lengvai įskaitomas net ir ryškioje saulės šviesoje. Įkrovimui nereikia jokių laidų su kištukais – kroviklis magnetu prisitvirtina prie korpuso. Vieno įkrovimo pakaks iki dviejų savaičių, o įjungus energijos taupymo režimą – net iki 20 dienų. Su apyranke galima ir plaukioti – ji atspari vandeniui iki 50 metrų gylio. Apyrankės dirželį galima keisti.

DAR DAUGIAU FUNKCIJŲ

Visi duomenys kaupiami ir analizuojami programėlėje, kur galite gauti naudingų įžvalgų apie savo progresą, vaikščiojimo maršrutus, bėgimo greitį, kūno svorio pokytį ir pan. Apyrankė gali pasitarnauti ir kaip nuotolinis kameros valdymo pultas. Ji taip pat parodys kalendoriaus pranešimus, skambučius, primins pajudėti per ilgai užsisėdėjus ir pateiks orų prognozę.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.