Į viršų
Išmanioji apyrankė Samsung Gear Fit 2 Išmanioji apyrankė Samsung Gear Fit 2 pastūmės jūsų sporto pasiekimus į kitas aukštumas. Sekite savo rezultatus, matuokite progresą ir motyvuokitės dar nepasiektiems rezultatams. Samsung Gear Fit 2 C1260 Išmanioji apyrankė Samsung Gear Fit 2 Smart gadgets 148

Išmanioji apyrankė Samsung Gear Fit 2

Pasirinkite spalvą juoda rožinė mėlyna
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 1,22 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.
Užsisakyti

Prekės šiuo metu neturime, užeikite vėliau.

Aprašymas

GPS treniruočių dirželis

Jūs bėgate, treniruočių dirželis viską fiksuoja, o jūsų telefonas tuo metu saugiai ilsisi ant sofos. Integruotas GPS tiksliai seka bėgimo maršrutą, įveiktą atstumą ir bėgimo greitį realiu laiku, o jūs žinote – „Gear Fit 2“ skaičiai niekada nemeluoja, todėl bėgate dar greičiau.

Širdies ritmu

Per kiekvieną treniruotę iš savęs reikalaukite maksimalių rezultatų, neviršydami savo fizinių galimybių. Su ypač tiksliu „Gear Fit 2“ širdies ritmo matuokliu visuomet žinosite, kada esate pasiekęs optimalų fizinį krūvį, todėl neleisite sau atsipalaiduoti arba persistengti.

Išmanus stebėjimas

Net jeigu ir pamirštumėte, kad riešą juosia treniruočių palydovas „Gear Fit 2“, jis vis tiek seks kiekvieną jūsų veiksmą. Dėka automatinio veiklos identifikavimo jums nereikės kaskart keisti nustatymų. Eikite, bėkite, išbandykite irklavimo treniruoklį – jūs visą laiką būsite stebimas, nes „Gear Fit 2“ tiesiog žino.

Jūsų stiliaus sargybinis

Lenktas „Gear Fit 2“ ekranas paklusniai apsivynioja aplink jūsų riešą. Išpuoselėtas, bet dėmesio nekaustantis dizainas niekada nekels sąlygų, kaip turėtumėte kurti savo įvaizdį. Tai stiliaus detalė, kuri prisitaiko ir paklūsta jums.

Parametrai

Svarbu. Informaciją apie mobiliuosius telefonus pateikia gamintojai, ir mobilaus ryšio operatorius neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą telefonų aparatų parametrams. Išsamios informacijos prašome ieškoti gamintojų tinklapiuose.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)24.5 x 51.2
Svoris (g)30
Dedasi dvi SIM kortelės
Meniu lietuvių kalba

Procesorius ir operacinė sistema

Operacinė sistemaKita

Baterija

Baterijos talpa (mAh)200
Baterijos tipasLithium Ion (Li-Ion)
Budėjimo trukmė, iki (val.)96

Ekranas

Ekrano dydis (coliais)1.5
Ekrano raiška (px)216x432

Atmintis

Vidinė atmintis (GB)4 GB
Dedasi atminties kortelė

Ryšys ir duomenų perdavimas

3G (HSDPA / UMTS / HSPA+)
4G (LTE)
4G+

Kamera

Pagrindinė kameraNėra

Kitos funkcijos

JutikliaiAkselerometras; Barometras; Giroskopas; Širdies susitraukimų dažnis; RGB šviesos jutiklis;
Papildoma informacijaGPS

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.