Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanioji apyrankė Huawei Band 6 Kai visas jėgas atiduodate treniruotėms, leiskite viskuo kitu pasirūpinti HUAWEI Band 6. Rinkitės iš 96 skirtingų mankštos režimų, stebėkite širdies ritmą, kalorijas bei dar daugiau. Huawei Band 6 C2750 Išmanioji apyrankė Huawei Band 6 juoda Išmanieji laikrodžiai 0 60

Išmanioji apyrankė Huawei Band 6

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

DAUGIAU NEI LAIKRODIS

ASMENINIS PAGALBININKAS

HUAWEI Band 6 – tai ne tik sveikatos ir kūno rengybos stebėjimo priemonė, bet ir patogesnis būdas naudotis telefonu. Peržiūrėkite gaunamus skambučius ir pranešimus, gaukite orų naujienas, valdykite muziką ir fotografuokite naudodami telefono kamerą – visos šios funkcijos patogiai ant jūsų riešo.

DVI SAVAITES VEIKIANTI BATERIJA

HUAWEI Band 6 užtikrina neįtikėtiną 14 dienų baterijos naudojimo trukmę naudojant įprastai arba 10 dienų naudojant intensyviai. Kai baterija išseks, jokių problemų – įkrovę vos 5 minutes magnetiniu įkrovikliu, galėsite toliau naudotis įrenginiu 2 dienas. Gyvenimas per trumpas, kad jį praleistumėte kraudami.

STEBĖKITE SAVE

Vienas geriausių dalykų, ką galite padaryti, kad pagerintumėte savo fizinį pasiruošimą ir sveikatą – stebėti savo širdies ritmą. „TruSeenTM 4.0“ širdies ritmo stebėsenos technologija naudoja optinį lęšį ir dirbtiniu intelektu pagrįstą duomenų tvarkymą, kad tiksliai stebėtų širdies ritmą 24 valandas per parą. Įrenginys taip pat stebi kraujo prisotinimą deguonimi, streso lygį, miego būsenas bei menstruacijų ciklą.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.