Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanioji apyrankė Fitbit Charge 4 (NFC) Fitbit Charge 4 išmanioji apyrankė ne tik padės ugdyti sveikus įpročius, bet ir suteiks visą reikalingą informaciją apie svarbiausius gyvenimo įvykius. Geriausia tai, kad apyrankės baterijos energijos pakaks net 7 paroms! FitBit Charge 4 (NFC) C2336 Išmanioji apyrankė Fitbit Charge 4 (NFC) juoda bordo mėlyna Išmanieji laikrodžiai 0 149

Išmanioji apyrankė Fitbit Charge 4 (NFC)

Pasirinkite spalvą juoda bordo mėlyna

Aprašymas

DAUGIAU NEI APYRANKĖ

EFEKTYVIAI DIENAI

Fitbit Charge 4 akimirksniu susiesite su telefonu bei kitais prietaisais. Apyrankės ekrane matysite visus svarbiausius pranešimus ir nepraleisite nei vieno svarbaus skambučio ar elektroninio laiško. Apyrankę galėsite naudoti atsiskaitant už pirkinius, atliekant bekontakčius mokėjimus. Išmani apyrankė taps neatsiejama jūsų gyvenimo dalimi – ypatingai talpioje baterijoje esančios energijos pakaks net 7 paroms.

PAŽINKITE SAVO KŪNĄ

Fitbit Charge 4 patogiai apjuos jūsų riešą, o specialūs jutikliai nuolatos fiksuos duomenis apie jūsų širdies darbą, kūno temperatūrą ir netgi miego įpročius. Be šių sumanių technologijų apyrankėje taip pat yra SpO2 jutiklis, kuris padės įvertinti kraujo įsotinimo deguonimi lygį. Visi šie duomenys leis jums dar geriau pažinti savo kūną, suteiks vertingų įžvalgų apie jūsų sveikatą ir kūno būklę.

SIEKITE SAVO TIKSLŲ

Fitbit Charge 4 padės jums efektyviau ugdyti sveikus įpročius ir motyvuos jus kiekviename žingsnyje. Apyrankėje rasite daugiau nei 20 treniruočių programų, kurios padės gerinti sporto rezultatus ir pasiekti užsibrėžtus tikslus. Be to, Fitbit Charge 4 suskaičiuos visus per dieną nužengtus žingsnelius, aktyvias minutes bei sudegintas kalorijas.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)35.8 x 22.7 x 12.5 mm

Baterija

Baterijos talpa (mAh)74 mAh
Aktyvaus veikimo trukmė, iki (val.)iki 7 dienų

Ekranas

Ekrano tipasOLED

Ryšys ir duomenų perdavimas

GPS
NFCYra

Garsas

Perspėjimo signalų tipaiVibracija;

Kitos funkcijos

JutikliaiAkselerometras; Širdies susitraukimų dažnis;
Papildoma informacijaNėra atsiliepimo galimybės. Yra aukščio matuoklis, įrenginio temperatūros ir SpO2 jutikliai. Funkcijos: fizinio aktyvumo stebėjimas, sudegintų kalorijų skaičiuoklė, socialinių tinklų pranešimai, SMS pranešimai, atstumo matuoklis, orai.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.