Į viršų
Išmani apyrankė FitBit Charge 2 (L) Išmanioji apyrankė Fitbit Charge 2 bus kasdienis jūsų palydovas. Su plačiu dirželių pasirinkimu laikrodį galėsite pritaikyti tik prie sportinės aprangos, tiek prie kostiumo. Na ir aišku, visi jūsų treniruočių pasiekimai, rekordai, pulsas ir kalorijos. FitBit FitBit Charge 2 C1366 Išmani apyrankė FitBit Charge 2 (L) juoda Smart gadgets 159

Išmani apyrankė FitBit Charge 2 (L)

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.

Jei norite užsisakyti šį įrenginį su pristatymu į namus, užpildykite šią formą.

Aprašymas

Dėmesį rodantis treniruočių palydovas

Su „FitBit Charge 2“ niekada nebūsite vienas. Išmanusis treniruočių palydovas stebės jus visą parą, pats identifikuodamas, kada sportuojate, kokia fizine veikla užsiimate ir kada ilsitės. Jis paragins, kai aptingsite, ir pasiūlys vertingų kvėpavimo pratimų, kai tik pajaus, kad esate sunerimęs

Po iššūkį kasdien!

„FitBit Charge 2“ kruopščiai skaičiuoja visus žingsnius, įveiktus atstumus, sudegintas kalorijas, įveiktus laiptelius, aktyviai praleistą laiką. Per valandą jis skatina įveikti po 250 žingsnių, todėl atsakingai siunčia priminimus, jeigu iki tikslo trūksta. „FitBit Charge 2“ su vienu baterijos įkrovimu dirba iki 5 dienų. O tu ar esi toks ištvermingas?

Kaip miegojai?

„FitBit Charge 2“ su jumis ir dieną, ir naktį. Kol jūs ilsėsitės, išmanusis dirželis fiksuos jūsų miego trukmę, miego stadijas, prabudimus, širdies ritmą. Ši informacija padės geriau suprasti, ar tinkamai ilsitės, tad rūpintis kokybišku poilsiu taps paprasčiau. Išaušus rytui, švelnus žadintuvas pažadins tyliai, kad diena prasidėtų ramiai, bet užtikrintai.

Kiekvienam pagal skonį

Sporto salėje ar prabangiame vakarėlyje, „FitBit Charge 2“ paklusniai prisiderins prie bet kokio įvaizdžio, kurį pasirinksite. Platus apyrankių pasirinkimas ir ekrano užsklandos nevaržys net ir pačio ryškiausio miesto stileivos.

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.