Į viršų
Išmani apyrankė FitBit Alta HR (L dydis) Naujasis Fitbit Alta HR – tai nepalyginamai daugiau nei vien tik įrankis širdies darbo stebėsenai. PurePulse sistema, atsparumas drėgmei bei galimybė sinchronizuoti su išmaniuoju telefonu. Išbandykite Tele2 FitBit Alta HR C1370 Išmani apyrankė FitBit Alta HR (L dydis) Smart gadgets 155

Išmani apyrankė FitBit Alta HR (L dydis)

Pasirinkite spalvą juoda šviesiai mėlyna
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.
Užsisakyti

Prekės šiuo metu neturime, užeikite vėliau.

Aprašymas

Naujasis Fitbit Alta HR – tai nepalyginamai daugiau nei vien tik įrankis širdies darbo stebėsenai. Tai nepamainomas pagalbininkas, padėsiantis dar efektyviau siekti užsibrėžtų tikslų bei nuolat išlikti įvykių sūkuryje. Speciali PurePulse širdies ritmo matavimo technologija leis dar geriau savo optimizuoti fizinę veiklą ir miegą, o priminimai – nepraleisti nei vienos svarbios akimirkos.

Pažinkite save dar geriau

Alta HR ypatingai tiksliai skaičiuoja jūsų žingsnius, įveiktą distanciją, sudegintas kalorijas ir judant praleistą laiką. Speciali PurePulse sistemą visos dienos eigoje stebi jūsų širdies darbą, patogia forma pateikdama šios informacijos analizę. Prietaisas taip pat seka jūsų miego įpročius, išskirdamas miego fazes bei pateikdamas įžvalgas, padedančias geriau miegoti.

Ypatingai intuityvus ir paslaugus

Alta HR išsiskiria savo ypatingu jautrumu ir intuityvimu. Drėgmei atsparus prietaisas be jokių problemų atpažįsta, kokia veikla jūs užsiimate. Visai nesvarbu ar tai bus bėgimas, ar važiavimas dviračiu, ar kita veikla – duomenis jis patikimai fiksuos Fitbit aplikacijoje. Be to, jis reguliariai primins, kad nepamirštumėte išsikeltų tikslų ir jų laikytumėtės.

Su jumis visur ir visada

Alta HR yra ypatingai draugiškas kitiems prietaisams. Jį lengvai sinchronizuosite su savo kompiuteriu ar telefonu. Patogiame ir ryškiame OLED ekrane matysite informaciją apie savo fizinę veiklą bei skaitysite žinutes, el. laiškus. Prietaiso baterijos sukauptos energijos užteks net savaitei, todėl įkrovę ją sekmadienį galėsite dėl to nebesijaudinti visą savaitę.

Išreikškite save

Įsirašę į telefoną Fitbit aplikaciją, be jokių problemų stebėsite savo progresą, dalinsitės juo su draugais bei galėsite rinktis personalizuotas treniruotes. Saviraiškai pasitelkite ir lengvai keičiamas odos, metalo ar klasikinio stuliaus apyrankes.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.