Į viršų
Gauti pasiūlymą

internetas namams
14 dienų nemokamai

Tai puiki galimybė pasitikrinti ryšio stiprumą ir išsiaiškinti kiek interneto duomenų sunaudojate.

Bandomuoju laikotarpiu:

nei duomenų kiekis, nei interneto greitis – neribojami,
gausite pasirinkto modelio Huawei 4G modemą,
jokie paslaugų ar įrangos mokesčiai netaikomi.

Papildoma informacija

Bandomuoju laikotarpiu Jums bus suteiktas Huawei 4G modemas bei neribotas kiekis interneto duomenų naršymui internete.
Jei paslauga būsite patenkinti ir norėsite toliau naudotis Tele2 Laisvu internetu namuose, Jums nereikės atlikti jokių papildomų veiksmų ar keliauti į Tele2 saloną. Praėjus išbandymo laikotarpiui paslaugų teikimo sutartis bus aktyvinta automatiškai su Jūsų iš anksto pasirinktu Laisvo interneto mokėjimo planu, o pradinė pasirinkto modemo įmoka bus įtraukta į pirmąją sąskaitą.
Jei naudojimosi paslauga visgi nuspręsite netęsti, per 14 dienų turite grąžinti Jums suteiktą įrangą į bet kurį Tele2 saloną. Įrangą grąžinti gali tik tas asmuo, kurio vardu buvo sudaryta testavimo sutartis. Su savimi turėkite asmens dokumentą ir sutartį, jei ją sudarėte telefonu. Po bandomojo laikotarpio grąžinama įranga turi būti tinkamai veikianti, neturėti išorinių pažeidimų, su originalia pakuote ir kitais suteiktais priedais.
Tele2 4G ryšys veikia net
99% Lietuvos teritorijos

Ir pasiekia 99% Lietuvos gyventojų – net ir ten, kur nėra šviesolaidinio interneto.

Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis Tele2 4G internetas veikia 99% Lietuvos teritorijos. Ryšio žemėlapis atvaizduotas remiantis teoriniais bazinių stočių specifikacijose nurodytais parametrais įvertinant vietovės reljefą, miškų ir pastatų užstatymo įtaką ir gali turėti padengimo paklaidą. 4G ir 3G ryšio padengimas atvaizduojamas remiantis prielaida, kad naudojama įranga palaiko atitinkamai LTE 800/1800 MHz ir UMTS 900/2100 MHz.