Į viršų
Gauti pasiūlymą

Tele2 4G internetas
veikia 99% Lietuvos teritorijos

Patvirtinta unikaliu eksperimentu

Rodyti video
Komanda
Inovacijų biuras

Mes – TELE2 inovacijų biuras.
Mūsų moto – sudėtingi dalykai paprastai. O viską išsiaiškinti mums padeda neįtikimi eksperimentai.

Šįkart tikrinome faktą, ar tikrai TELE2 4G internetas aprėpia 99 proc. Lietuvos teritorijos. Sugalvojome, kodėl nesukūrus automobilio, kuris važiuoja tik tada, jei veikia 4G. Ir nepakeliavus juo per Lietuvą. Neįtikima. Tačiau mums pavyko.

Kaip taip pavyko?

1

Mes, IB komanda – Arnoldas, Olė ir Dalius – be proto ginčijomės dėl eksperimento idėjos. Galiausiai sukirtom rankom – norim automobilio, kuris važiuotų tik tada, jei veikia 4G. O tada keliausime juo per Lietuvą.

2

Tai sukurti gali tik tikri inovacijų maniakai. Tokių radom VGTU „LinkMenų fabrike“. Tikri novatoriai Mykolas Bistrickas, Ričardas Leščinskas ir Modestas Jonikas pasiryžo sukurti nuo 4G interneto priklausomą automobilį.

3

Išradėjai įprastą automobilį per 35 paras perkūrė taip, kad jo greitis būtų tiesiogiai priklausomas nuo 4G interneto greičio. Automobilyje įrengta unikali sistema, kuri išmatuoja 4G interneto duomenų siuntimo greitį ir priverčia mašiną judėti išmatuotu greičiu.

4

Vieną rudens pavakarę leidžiantis saulei su kolegomis pasiekėme pirmąją rimtą pergalę – Kyviškių aerodrome įvyko istorinis 4G automobilio testavimas.

5

Pavykus testui, patraukėme į kelionę per mūsų šalį. Priklausomai nuo 4G interneto greičio automobilis lėtėjo ar greitėjo. Tačiau net ir spartusis 4G bejėgis, kai vidury Lietuvos pievų kelią pastoja karvių banda.

6

Po kelių parų sveikinome vieni kitus pabaigus kelionę, kai nešami pirmyn 4G greičio pasiekėme Kuršių marių krantą ir kelionės finišą šventėme Ventės rage.

PATVIRTINTA!

99%Lietuvos teritorijos veikia
Tele2 4G internetas.