Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Wi-Fi maršrutizatorius Huawei WS5200-21 2.4+5GHz Patikimas Wi-Fi interneto maršrutizatorius, kuriame įdiegti pažangūs saugumo ir ryšio kokybės optimizavimo sprendimai. Huawei WS5200-21 C2330 Wi-Fi maršrutizatorius Huawei WS5200-21 2.4+5GHz balta Modems 49

Kaina be sutarties 49,00 EUR

Įtraukti į palyginimą

Wi-Fi maršrutizatorius Huawei WS5200-21 2.4+5GHz

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

GREITAS, SAUGUS, PATIKIMAS

DAR DIDESNĖ SPARTA

Šis maršrutizatorius naudoja du Wi-Fi ryšio dažnius: 2.4 GHz ir 5 GHz. Tačiau priklausomai nuo įrenginio lokacijos, jis visada teiks prioritetą aukštesniam ir didesnį interneto greitį palaikančiam dažniui. Maksimalus palaikomas interneto greitis yra iki 1167 Mbps. Specialios konfigūracijos antenos sumažina interferenciją tarp to paties dažnio signalų, o galimus signalo pertrūkius koreguoja specialus algoritmas. Tokiu būdu visada užtikrinamas kokybiškas ryšys, net ir tada, kai jus ir prietaisą skiria stora betoninė siena.

PATIKIMA TECHNOLOGIJA

Maršrutizatorius turi dviejų branduolių procesorių, kuris garantuoja stabilesnį veikimą, kai prie jo vienu metu prijungta daugybė skirtingų įrenginių. Išmanus algoritmas mokosi iš Wi-Fi naudojimo įpročių ir taip nuolatos optimizuoja ryšio kokybę. Įdiegtos ir papildomos saugumo technologijos: ryšys saugiai užšifruojamas, o specialus algoritmas neleidžia prisijungti neatpažintiems įrenginiams.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Meniu lietuvių kalba
SIM kortelėNesideda

Ryšys ir duomenų perdavimas

2G (GPRS / EDGE)

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.
Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.