Į viršų
Garso kolonėlė JBL FLIP 3 Ši komfortiška kolonėlė ne tik atspari dulkėms ir vandeniui, bet ir yra puikios garso kokybės. Jei manote, jog nešiojama kolonėlė praverčia tik gamtoje, tai dar neišbandėte konferencinių pokalbių kokybės, kuri tikrai stebina. CA330266 Garso kolonėlė JBL FLIP 3 Aksesuarai 0 59

Garso kolonėlė JBL FLIP 3

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.
Užsisakyti

Prekės šiuo metu neturime, užeikite vėliau.

Aprašymas

Naujausios technologijos, leidžiančios bendrauti

Nešiojamoji bevielė „JBL Flip 3“ garso kolonėlė turi integruotą mikrofoną – todėl prijungę šią kolonėlę prie savo telefono galėsite patogiai atsiliepti į skambučius. Pokalbio metu bus nuslopintas aidas, todėl aiškiai girdėsite kiekvieną pašnekovo žodį.

Baterija, kurios užteks ir kitiems įrenginiams

Talpi 3000 mAh baterija leidžia ne tik klausytis muzikos iki 10 valandų, bet ir įkrauti kitus įrenginius: išmanųjį telefoną, nešiojamąjį kompiuterį ir kitus.

Jokios baimės vandeniui

„JBL Flip 3“ kolonėlė yra atspari vandens purslams, tad puikiai tiks visiems, kas mėgsta muzikos klausytis prie vandens. Kolonėlė labai kompaktiška, tad ją patogu pasiimti į gamtą, sodybą ar prie ežero.

Patogi programėlė ieškantiems daugiau

Norintiems iš šios kolonėlės pasiimti dar daugiau, sukurta „JBL Connect“ aplikacija, leidžianti naudotis gausybe papildomų funkcijų.