Garso kolonėlė JBL Extreme Belaidė kolonėlė JBL Extreme bus po ranka ne tik leidžiant laiką gamtoje, bet net ir per konferencinius skambučius. Aido ir triukšmo filtras užtikrins kokybišką garsą, o prie pačios kolonėlės galite prijungti net 3 prietaisus. JBL JBL Extreme C1335 Garso kolonėlė JBL Extreme Kompiuterių priedai 199.2 279

Garso kolonėlė JBL Extreme

Pasirinkite spalvą juoda raudona mėlyna

Aprašymas

Vakarėlis čia ir dabar

„JBL Xtreme“ – ypač galinga Bluetooth kolonėlė su galingu stereo garsu. „JBL Bass“ technologija užtikrina, kad žemų dažnių atkūrimas būtų itin kokybiškas. Naudojantis belaidžiu ryšiu, kelias JBL kolonėles galėsite sujungti į vieną bendrą JBL sistemą.

Daugybė valandų mėgstamos muzikos

Nesijaudinkite, kad baterija išsikraus per greitai – 10,000 mAh ličio jonų baterija leis patinkančių dainų klausytis be pertraukos net iki 15 valandų. Atsparumas vandeniui „JBL Xtreme“ kolonėlė atspari drėgmei, nebijanti vandens purslų ir lietaus, todėl galite klausytis mėgstamos muzikos visur, kur norisi: namie, lauke ar baseine.

Papildomos funkcijos

Socialinis režimas leidžia prie kolonėlės prijungti iki 3 įrenginių. Vertinantiems patogumą tikrai pasitarnaus laisvų rankų funkcija ir konferencinio skambučio galimybė su aido ir triukšmo filtru. Be to, kolonėlę galima naudoti ir kaip telefono kroviklį.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.