Garso kolonėlė JBL Charge 3 JBL Charge 3 - tai vandeniui atspari itin kompaktiška garso kolonėlė. Mėgaukitės geriausios kokybės garsu bet kur ir bet kada. Įsigykite Tele2. JBL Charge 3 C1336 Garso kolonėlė JBL Charge 3 Kompiuterių priedai 0 169

Garso kolonėlė JBL Charge 3

Aprašymas

Pakeiskite savo supratimą apie tai, ką gali ir ko negali elektroniniai prietaisai. Charge 3 – tai pati atspariausia vandeniui JBL bevielė kolonėlė, kuriai nebaisus joks lietus. Ypatinga ištvermė puikiai dera ir su nepriekaištinga garso kokybe. Charge 3 sukurta tam, kad taptų pačiu universaliausiu jūsų naudojamu prietaisu.

 

Jokio nerimo dėl vandens

Pamirškite nerimą dėl staiga prapliupusio lietaus ar išsiliejusio gėrimo. Charge 3 visiškai nebijo drėgmės. Kolonėlė pagaminta iš ypatingai atsparių medžiagų, kurios leidžia ją net panardinti po vandeniu, nepadarant jokios žalos. Charge 3 visada su jumis. Bet kokiomis aplinkybėmis.

 

Nei vienos praleistos akimirkos

Naujojoje Charge 3 įdiegta ir nepriekaištingai veikianti pokalbių funkcija. Pro ją aiškiai girdėsite pašnekovo balsą, o jūsiškį patikimai perduos ypatingai jautrus mikrofonas. Be to, Charge 3 vienu metu galite sujungti net su trimis skirtingais telefonais.

 

Itin ištverminga

Naujoji Charge 3 išsiskiria ne tik savo atsparumu bei tvirtumu, bet ir ištverme. Iki galo įkrovus jos 6000 mAh bateriją, kolonėlė muziką gros net iki 20 valandų, o USB kabelio pagalba ji netgi pati gali virsti laikinu telefonų ar planšečių įkrovikliu.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.