Galingas. Mobilus. Magiškas.

„iPad“ yra toks universalus, kad juo lengvai įveiksi bet kokią užduotį.

Su „iPad“ – viskas
gaunasi geriau.

Yra šimtai programų sutvertų būtent „iPad“, ir šimtai dalykų, kuriuos gali su jomis nuveikti. Kūrybiškumas ar produktyvumas – nesvarbu, nes čia dera abu: „iPad“ mėgausies tiek jau pažįstamomis programomis iš savo „iPhone“, tiek ir specialiai sukurtomis „iPad“.

Galingos programos veikia be priekaištų.

„iPad“ puikiai susitvarko su tau gerai pažįstamomis galingomis programomis kaip

„Adobe Photoshop“ ar „Microsoft Office“ paketu. O su liečiamu ekranu – viskas tik dar lengviau.

Dirbk su keletu programų vienu metu.

Su „iPad“ gali nenutrūkstamai dirbti per keletą skirtingų programų vienu metu itin lengvai. Naudok „Slide Over“ arba „Split View“ funkcijas, įjunk keletą programų kartu, perkelinėk ir kopijuok turinį tarp jų pirštų prisilietimu arba su „Trackpad“.

Wi-Fi kai jis šalia. Mobilūs duomenys kai jo nėra.

Mobiliojo telefono funkcijos „iPad“ leidžia prisijungti prie interneto kur bebūtum. Tad net ir be Wi-Fi nepraleisi nieko svarbaus.

Visos dienos baterija.

„iPad“ visada pasiruošęs rimtiems darbams, nes turi ištisą dieną laikančią bateriją. Naršyk, kurk, žaisk ir žiūrėk vaizdo įrašus iki 10 val. su Wi-Fi ryšiu, o su mobiliais duomenimis iki 9 val.

Pažangios kameros ir tu jų dėmesio centre.

Naujasis priekinės kameros „Ultra Wide“ objektyvas turi „Center Stage“ funkciją. O galinė kamera turi LiDAR skenavimo funkciją nuotraukoms, vaizdo įrašams bei papildytosios realybės („Augmented Reality“) vaizdams.

„Center Stage“.

Judėk ir jauskis laisvai pokalbio metu – „Center Stage“ funkcija automatiškai išlaikys tave kadro viduryje. Ir visa tai veikai tiek su „FaceTime“, tiek su kitomis komandinių pokalbių programomis.

Velniškas „M1“ greitis.

Kompiuterių pasaulio proveržiu tapęs „Apple“ „M1“ lustas leidžia „iPad“ naudoti daug programų vienu metu, kurti kur tik panorėjus ar žaisti aukščiausio lygio žaidimus su ištisą dieną veikiančia baterija.

Rašykis. Žymėkis. Padaryk kažką nepamirštamo.

Nesvarbu, ar konspektuosi paskaitą, pildysi užrašus, pasirašinėsi dokumentus, o galbūt kursi meno kūrinį – „iPad“ visada pasiruošęs užfiksuoti tavo geriausias idėjas. Dalinkis jomis, tobulink jas ar paversk jas realybe.

„Quick Note“ ir „Notes“.

„iPad“ yra geriausias pasaulyje įrenginys užrašams. Tam pasitarnauja nuostabi „Notes“ sistema su „Quick Note“ funkcija – dar greitesniu būdu lengvai žymėtis visa tai, kas tau svarbu.

Galingas kūrybinis tandemas – „iPad“ ir „Mac“.

„Sidecar“ funkcijos dėka, gali išplėsti arba dublikuoti savo „Mac“ ekrano vaizdą be jokių laidų. Tuomet, su „iPad“ pagalba, atlik precizikos reikalaujančias užduotis arba paversk jį papildomu antruoju ekranu. O kartu su „Universal „Control““ funkcija visa tai galėsi daryti naudojant vieną bendrą klaviatūra, pelę ar „Trackpad“.

Tik prireikus – ir klaviatūra.

„iPad“ klaviatūra tai ne tik rašymo įrankis. Tai ir itin lengva bei labai patvari „iPad“ apsauga. Prisijungia ji litin lengvai – magneto pagalba. Jokių laidų, jungčių ar specialių įjungimų. O „Magic Keyboard“ dar ypatingesnė – lengvo ir intuityvaus dizaino, su apšviestais mygtukais bei su „Trackpad“.

Skleisk savo kūrybiškumą su „Apple Pencil“.

„Sidecar“ funkcija tap pat padės „Apple Pencil“ naudoti savo mylimose „Mac“ programose. Piešk „Illustrator“ programoje, retušuok nuotraukas su „Affinity Photo“ ar kurk 3D modelius su „ZBrush“. Tiesiog nutempk programos langą į „iPad“ ir pradėk. O patogi šoninė juosta leis lengvai pasiekti „Command“, „Control“ bei „Shift“ mygtukus.

Naršyk ir žiūrėk viską, ką mėgsti.

Mėgaukis naujausiais arba savo jau senai pamėgtais TV serialais ir kino filmais tobulai ryškiame „iPad“ ekrane kad ir kur bebūtum.

Fotografuok, filmuok ir redaguok vienoje vietoje.

Užfiksuok tobulą kadrą ir jį apdorok čia pat, su galingomis „iPad“ arba trečiųjų šalių redagavimo programomis. Su „iPad“ nuotraukų ir vaizdo įrašų redagavimas bei dalinimasis jais yra vienas malonumas.

Nepraleisk karščiausių naujienų ir bestselerių.

Su „iPad“ skaitymas yra be galo malonus. Atrask naujus ir mėgaukis savo pamėgtais rašytojais, knygomis ar straipsniais per „Books“ arba „News“ programas.

Mokymosi vieta – kur bebūtum.

Prisijunk prie savo studijų, kursų ar pamokos iš ten, kur tik bebūtum. Dalyvauk ir bendradarbiauk komandiniame projekte arba tiesiog palaikyk ryšį su savo kolegomis iš viso pasaulio.

Tebūnie privatumas.

Kaip ir kiekvienas „Apple“ įreginys, „iPad“ yra sukurtas taip, jog rūpintųsi tavo privatumu ir saugumu. Ir tai nėra taip jau paprasta, tačiau su savo turimomis inovacijomis „Apple“ gali tai padaryti.

Teisinės pastabos

Našumas: našumo rodikliai grindžiami lyginant su buvusios kartos įrenginiais.

Maitinimas ir akumuliatorius: akumuliatoriaus veikimo trukmė priklauso nuo naudojimo ir konfigūracijos. Daugiau informacijos apple.com/lt/batteries.

Battery life varies by use and configuration. See apple.com/batteries for more information.

Mobilusis ir belaidis ryšys: būtinas duomenų planas. 5G ir 4G LTE galimi tam tikrose rinkose su tam tikrais operatoriais. Sparta yra pagrįsta teoriniu pralaidumu ir priklauso nuo vietos sąlygų bei operatoriaus. Dėl išsamesnės informacijos apie 5G ir LTE palaikymą kreipkis į savo operatorių ir žr. apple.com/lt/ipad/cellular.

App Store: programų rasi „App Store“. Siūlomų įsigyti produktų sąrašas gali keistis.

Ekranas: ekranų kampai užapvalinti. Matuojant įstrižai kaip stačiakampį, 12,9 colio „iPad Pro“ ekranas yra 12,9 colio, 11 colių „iPad Pro“ ekranas yra 11 colių, „iPad Air“ (4-os kartos) ekranas yra 10,86 colio ir „iPad mini“ (6-os kartos) ekranas yra 8,3 colio. Faktinė peržiūros sritis yra mažesnė.

Talpa: laisvos vietos būna mažiau ir jos kiekis priklauso nuo daugelio veiksnių. Įprastinė konfigūracija užima maždaug nuo 10 GB iki 13 GB vietos (su „iPadOS“ ir jau įdiegtomis programomis), atsižvelgiant į modelį ir nustatymus. Iš anksto įdiegtos programos užima apie 4 GB. Jas gali ištrinti ir atkurti. Saugyklos talpa gali keistis priklausomai nuo programinės įrangos versijos ir įvairiuose įrenginiuose ji gali skirtis.

Apple Arcade: „Apple Arcade“ reikalinga prenumerata.

Apple Music: „Apple Music“ reikalinga prenumerata.

Apple TV: „Apple TV+“ reikalinga prenumerata.

Aksesuarai: aksesuarai parduodami atskirai.

„Apple Pencil“ (antros kartos) yra parduodamas atskirai. Jis gali būti suderinamas su 11 colių „iPad Pro“ (pirmos kartos arba naujesniu), 12,9 colių „iPad Pro“ (trečios kartos arba naujesniu), „iPad Air“ (ketvirtos arba penktos kartos) bei „iPad mini“ (šeštos kartos).