Galingas. Mobilus. Magiškas.

„iPad“ yra toks universalus, kad juo lengvai įveiksi bet kokią užduotį.

Prisijunk prie savo mokslų kur bebūtum.

Prisijunk prie savo studijų, kursų ar pamokų iš ten, kur tik bebūtum. Dalyvauk ir bendradarbiauk komandiniame projekte arba tiesiog palaikyk ryšį su savo bendramoksliais iš viso pasaulio.

Su „iPad“ – viskas
vyksta geriau.

Yra šimtai programų sutvertų būtent „iPad“, ir šimtai dalykų, kuriuos gali su jomis nuveikti. Kūrybiškumas ir produktyvumas – čia dera abu: „iPad“ mėgausies tiek jau pažįstamomis programomis iš savo „iPhone“, tiek ir specialiai sukurtomis „iPad“.

Tavo pamėgtos programos veikia be priekaištų.

„iPad“ puikiai veikia su tau gerai pažįstamomis programomis kaip „Adobe Photoshop“ ar „Microsoft Office“ paketu. O su liečiamu ekranu – viskas tik dar lengviau.

Dirbk su keletu programų vienu metu.

Su „iPad“ gali nenutrūkstamai dirbti per keletą skirtingų programų vienu metu itin lengvai. Naudok „Slide Over“ arba „Split View“ funkcijas, įjunk keletą programų kartu, perkelk ir kopijuok turinį tarp jų pirštų prisilietimu arba su „Trackpad“.

Žiūrėk, klausykis, dalinkis. Bemaž visur.

Mobiliojo telefono funkcijos „iPad“ leidžia prisijungti prie interneto kur bebūtum. Tad net ir be Wi-Fi nepraleisi nieko svarbaus.

Visos dienos baterija.

„iPad“ visada pasiruošęs rimtiems darbams, nes turi ištisą dieną laikančią bateriją. Naršyk, kurk, žaisk ir žiūrėk vaizdo įrašus iki 10 val. su Wi-Fi ryšiu, o su mobiliais duomenimis iki 9 val.

Pažangios kameros ir tu jų dėmesio centre.

Naujasis priekinės kameros „Ultra Wide“ objektyvas turi „Center Stage“ funkciją. O galinė kamera turi LiDAR skenavimo funkciją nuotraukoms, vaizdo įrašams bei papildytosios realybės („Augmented Reality“) vaizdams.

„Center Stage“.

Judėk ir jauskis laisvai pokalbio metu – „Center Stage“ funkcija automatiškai išlaikys tave kadro viduryje. Ir visa tai veikia su „FaceTime“, „Zoom“, „Webex“ ir su kitomis komandinių pokalbių programomis.

Supergalia iš „Apple M1“ lusto.

Kompiuterių pasaulio proveržiu tapęs „Apple M1“ lustas leidžia „iPad“ naudoti daug programų vienu metu, kurti kur tik panorėjus ar žaisti aukščiausio lygio žaidimus su ištisą dieną veikiančia baterija.

Rašyk. Žymėk. Padaryk kai ką nepamirštamo.

Nesvarbu, ar konspektuosi paskaitą, pildysi užrašus, pasirašinėsi dokumentus, o galbūt kursi meno kūrinį – „iPad“ visada pasiruošęs užfiksuoti tavo geriausias idėjas. Dalinkis jomis, tobulink jas ar paversk jas realybe.

„Quick Note“ ir „Notes“.

„iPad“ yra geriausias pasaulyje įrenginys užrašams. Tam pasitarnauja nuostabi „Notes“ sistema su „Quick Note“ funkcija – dar greitesniu būdu lengvai žymėtis visa tai, kas tau svarbu.

Galinga kūrybinė komanda – „iPad“ ir „Mac“.

Su „Sidecar“ funkcija gali išplėsti ar dublikuoti savo „Mac“ vaizdą „iPad“ ekrane be jokių laidų. „iPad“ gali tapti papildomu antruoju ekranu ar puikiu įrenginiu atlikti preciziškas užduotis. Kartu su „Universal Control“ funkcija visa tai galima padaryti visiems įrenginiams naudojant vieną bendrą klaviatūra, pelę ar „Trackpad“.

Klaviatūra ir apsauga viename.

Su „iPad“ klaviatūra gali ne tik rašyti, kartu tai ir itin lengva bei labai patvari apsauga, kuri lengvai prisijungia magneto pagalba, tam nereikia jokių laidų, jungčių ar specialių įjungimų. O naujoji lengvo ir intuityvaus dizaino, su apšviestais mygtukais ir „Trackpad“ klaviatūra „Magic Keyboard“ „iPad“ paverčia tikru kompiuteriu.

Atskleisk savo kūrybiškumą su „Apple Pencil“.

Su „Sidecar“ funkcija gali naudoti „Apple Pencil“ savo mylimose „Mac“ programose. Piešk „Illustrator“ programoje, retušuok nuotraukas su „Affinity Photo“ ar kurk 3D modelius su „ZBrush“. Tiesiog nutempk programos langą į „iPad“ ir pradėk. O patogi šoninė juosta leis lengvai pasiekti „Command“, „Control“ bei „Shift“ mygtukus.

Žiūrėk, tai, ką labiausiai mėgsti.

Mėgaukis naujausiais arba savo jau senai pamėgtais TV serialais ir kino filmais tobulai ryškiame „iPad“ ekrane kad ir kur bebūtum.

Fotografuok, filmuok ir redaguok iš karto.

Užfiksuok tobulą kadrą ir jį apdorok čia pat, su galingomis „iPad“ arba trečiųjų šalių redagavimo programomis. „iPad“ nuotraukų ir vaizdo įrašų redagavimą paverčia vienu malonumu.

Nepraleisk karščiausių naujienų ir bestselerių.

Su „iPad“ skaitymas yra be galo malonus. Atrask naujus ar mėgaukis savo pamėgtais rašytojais, knygomis ar straipsniais per „Books“ arba „News“ programas.

Tebūnie privatumas.

Kaip ir kiekvienas „Apple“ įreginys, „iPad“ yra sukurtas taip, jog rūpintųsi tavo privatumu ir saugumu. Tai nėra t visada paprasta, tačiau pasitelkiant inovacijas - visada įmanoma.

Teisinės pastabos

Našumas: našumo rodikliai grindžiami lyginant su buvusios kartos įrenginiais.

Maitinimas ir akumuliatorius: akumuliatoriaus veikimo trukmė priklauso nuo naudojimo ir konfigūracijos. Daugiau informacijos apple.com/lt/batteries.

Mobilusis ir belaidis ryšys: būtinas duomenų planas. 5G ir 4G LTE galimi tam tikrose rinkose su tam tikrais operatoriais. Sparta yra pagrįsta teoriniu pralaidumu ir priklauso nuo vietos sąlygų bei operatoriaus. Dėl išsamesnės informacijos apie 5G ir LTE palaikymą kreipkis į savo operatorių ir žr. apple.com/lt/ipad/cellular/.

„App Store“: programų rasi „App Store“. Siūlomų įsigyti produktų sąrašas gali keistis.

Ekranas: ekranų kampai užapvalinti. Matuojant įstrižai kaip stačiakampį, 12,9 colio „iPad Pro“ ekranas yra 12,9 colio, 11 colių „iPad Pro“ ekranas yra 11 colių, „iPad Air“ (4-os kartos) ekranas yra 10,86 colio ir „iPad mini“ (6-os kartos) ekranas yra 8,3 colio. Faktinė peržiūros sritis yra mažesnė.

Aksesuarai: aksesuarai parduodami atskirai.

Talpa: laisvos vietos būna mažiau ir jos kiekis priklauso nuo daugelio veiksnių. Įprastinė konfigūracija užima maždaug nuo 10 GB iki 13 GB vietos (su „iPadOS“ ir jau įdiegtomis programomis), atsižvelgiant į modelį ir nustatymus. Iš anksto įdiegtos programos užima apie 4 GB. Jas gali ištrinti ir atkurti. Saugyklos talpa gali keistis priklausomai nuo programinės įrangos versijos ir įvairiuose įrenginiuose ji gali skirtis.

„Apple Arcade“: „Apple Arcade“ reikalinga prenumerata.

„Apple Music“: „Apple Music“ reikalinga prenumerata.

„Apple TV“: Apple TV+“ reikalinga prenumerata.

„Apple Pencil“ (antros kartos) yra parduodamas atskirai. Jis gali būti suderinamas su 11 colių „iPad Pro“ (pirmos kartos arba naujesniu), 12,9 colių „iPad Pro“ (trečios kartos arba naujesniu), „iPad Air“ (ketvirtos arba penktos kartos) bei „iPad mini“ (šeštos kartos).