Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Elektrinis paspirtukas Xiaomi Pro 2 Mercedes Kartu su elektriniu paspirtuku Xiaomi Pro 2 Mercedes mėgstamas vietas pasieksite dar greičiau! Galingas paspirtuko variklis leis pasiekti net 25 km/h greitį ir vienu įkrovimu įveiks net 45 km atstumą. Xiaomi Pro 2 Mercedes C2741 Elektrinis paspirtukas Xiaomi Pro 2 Mercedes Paspirtukai 698.82 799

Elektrinis paspirtukas Xiaomi Pro 2 Mercedes

Pasirinkite spalvą pilka

Aprašymas

KELIAUKITE LENGVAI IR NEVARŽOMAI

PATOGIAM SUSISIEKIMUI

Elektrinis paspirtukas Xiaomi Pro 2 Mercedes padės įveikti tolimiausius nuotolius. Pilnai įkrautas paspirtukas nuvažiuos net 45 km atstumą! Paspirtukas taps puikia susisiekimo priemone kelionei į darbą ar pasiekti mylimiausius miesto kampelius.

IŠVAIZDUS IR IŠMANUS

Xiaomi Pro 2 Mercedes paspirtukas pasižymi ypatingu dizainu ir išmanumu. Svarbiausias funkcijas, informaciją apie skirtingus važiavimo režimus ir greitį matysite ryškiame ekranėlyje. Naujausius duomenis susijusius su savo paspirtuku galėsite stebėti savo telefone – specialioje išmanioje programėlėje.

UŽTIKRINTOMS KELIONĖMS

Keliaukite saugiai ir greitai. Galingas paspirtuko Xiaomi Pro 2 Mercedes variklis leis pasiekti 25 km/h greitį ir įveiks statesnes, net iki 20 laipsnių įkalnes. Kelionių saugumą užtikrins prie tvirto paspirtuko korpuso pritvirtinti ryškūs LED žibintai bei itin stabili stabdymo sistema.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Svoris (g)14,2 kg
Maksimali leistina apkrova (kg)100 kg
Apsauga nuo drėgmės ir dulkiųIP54
Galia300W (max 600W)
Nuvažiuojamas atstumas (km)45 km
Greitis25 km/h
StabdžiaiDvigubi: regeneracinis ir diskinis stabdymas prie galinio rato, E-ABS sistema prie priekinio rato.
Padangos8,5 colio
Amortizatoriai-
Gamintojo rekomenduojamas amžius16 metų
Įveikiama įkalnė20%

Baterija

Greitojo įkrovimo funkcija-
Įkrovimo laikasiki 9 val.
Papildoma baterija-

Kitos funkcijos

Papildoma informacijaDaugiafunkcinis valdymo skydelis, 3 greičio režimai, sustiprinta sparno konstrukcija.
Sauga (žibintai, atšvaitai)Priekinis ir galinis LED žibintas, priekiniai, šoniniai ir galiniai atšvaitai.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.