Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Elektrinis paspirtukas Xiaomi Pro 2 Ko gero, ištvermingiausias Xiaomi paspirtukas. Vienos įkrovos užteks iki 45 km atstumui nuvažiuoti. Be to, momentinė variklio galia siekia net 600 W, todėl lengvai pasieksite maksimalų 25 km/h greitį. Xiaomi Pro 2 C2352 Elektrinis paspirtukas Xiaomi Pro 2 Paspirtukai 458.81 549

Elektrinis paspirtukas Xiaomi Pro 2

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

IŠTVERMINGIAUSIAS IR GREIČIAUSIAS

VIENAS IŠ GERIAUSIŲ

Šis Xiaomi paspirtukas pasižymi išskirtinai ilgu važiavimo nuotoliu. Vienu įkrovimu jis įveiks net iki 45 km atstumą – to pakaktų net vykstant į darbą iš priemiesčio ir atgal. Itin galingas variklis garantuoją greitą akceleraciją iki maksimalaus 25 km/h greičio. Dėl galingesnio variklio Xiaomi Pro 2 įveiks ir statesnes, iki 20 laipsnių, įkalnes, o jo korpusas atsparus vandeniui, purvui ir dulkėms.

PAŽANGŪS SPRENDIMAI

Be klasikinio diskinio stabdžio gale, priekyje sumontuotas E-ABS+ sistemos elektrinis stabdis. Jis grąžina dalį energijos į bateriją stabdymo metu, todėl ją reikės rečiau krauti. Baterijos gyvenimo trukmę maksimaliai prailgina ir sumani energijos valdymo sistema, apsauganti bateriją nuo perkrovų, nusidėvėjimo ir kito neigiamo poveikio.

SAUGUS VAŽIAVIMAS

Paspirtukas aprūpintas galingais LED žibintais priekyje ir gale, todėl visada būsite matomi tamsiuoju paros metu. Papildomo saugumo suteikia ir atšvaitai, išdėstyti paspirtuko platformos šonuose, vairo kolonėlėje ir ant galinio purvasaugio. Minėtos stabdymo sistemos užtikrina ir trumpesnį stabdymo kelią.

Naudojimo instrukcija čia.

Užsisakius bet kurį Laisvo interneto planą su 24 mėn. sutartimi, paspirtukų įmoka tik nuo 5,80 €/mėn. Pavyzdžiui, paspirtuko Segway Ninebot E22E įmoka tik 15,99 €/mėn., skolinantis 383,79 €, kai sutartis sudaroma „SB lizingu“ 24 mėn. terminui, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma – 0 %, mėnesinis administravimo mokestis – 0 %, sutarties mokestis – 0 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 0 %, bendra mokama suma – 383,79 €, eilinės įmokos suma – 15,99 €. Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, priklausomai nuo sutarties laikotarpio, atlikto jūsų mokumo bei rizikos vertinimo. Modemo kaina į pasiūlymą neįskaičiuota ir prasideda nuo 2,5 €/mėn. Pasiūlymo laikas ir kiekiai labai riboti.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Svoris (g)14,2 kg
Maksimali leistina apkrova (kg)100 kg
Apsauga nuo drėgmės ir dulkiųIP54
Galia300W (max 600W)
Nuvažiuojamas atstumas (km)45 km
Greitis25 km/h
StabdžiaiDvigubi: regeneracinis ir diskinis stabdymas prie galinio rato, E-ABS sistema prie priekinio rato.
Padangos8,5 colio
Amortizatoriai-
Gamintojo rekomenduojamas amžius16 metų
Įveikiama įkalnė20%

Baterija

Greitojo įkrovimo funkcija-
Įkrovimo laikasiki 9 val.
Papildoma baterija-

Kitos funkcijos

Papildoma informacijaDaugiafunkcinis valdymo skydelis, 3 greičio režimai.
Sauga (žibintai, atšvaitai)Priekinis ir galinis LED žibintas, priekiniai, šoniniai ir galiniai atšvaitai.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.