Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Elektrinis paspirtukas Xiaomi Pro 2 Ko gero, ištvermingiausias Xiaomi paspirtukas. Vienos įkrovos užteks iki 45 km atstumui nuvažiuoti. Be to, momentinė variklio galia siekia net 600 W, todėl lengvai pasieksite maksimalų 25 km/h greitį. Xiaomi Pro 2 C2352 Elektrinis paspirtukas Xiaomi Pro 2 Paspirtukai 0 549

Elektrinis paspirtukas Xiaomi Pro 2

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

IŠTVERMINGIAUSIAS IR GREIČIAUSIAS

VIENAS IŠ GERIAUSIŲ

Šis Xiaomi paspirtukas pasižymi išskirtinai ilgu važiavimo nuotoliu. Vienu įkrovimu jis įveiks net iki 45 km atstumą – to pakaktų net vykstant į darbą iš priemiesčio ir atgal. Itin galingas variklis garantuoją greitą akceleraciją iki maksimalaus 25 km/h greičio. Dėl galingesnio variklio Xiaomi Pro 2 įveiks ir statesnes, iki 20 laipsnių, įkalnes, o jo korpusas atsparus vandeniui, purvui ir dulkėms.

PAŽANGŪS SPRENDIMAI

Be klasikinio diskinio stabdžio gale, priekyje sumontuotas E-ABS+ sistemos elektrinis stabdis. Jis grąžina dalį energijos į bateriją stabdymo metu, todėl ją reikės rečiau krauti. Baterijos gyvenimo trukmę maksimaliai prailgina ir sumani energijos valdymo sistema, apsauganti bateriją nuo perkrovų, nusidėvėjimo ir kito neigiamo poveikio.

SAUGUS VAŽIAVIMAS

Paspirtukas aprūpintas galingais LED žibintais priekyje ir gale, todėl visada būsite matomi tamsiuoju paros metu. Papildomo saugumo suteikia ir atšvaitai, išdėstyti paspirtuko platformos šonuose, vairo kolonėlėje ir ant galinio purvasaugio. Minėtos stabdymo sistemos užtikrina ir trumpesnį stabdymo kelią.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.