Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Elektrinis paspirtukas Xiaomi Essential Geriausias aktyvaus miestiečio draugas – vieno įkrovimo pakaks iki 20 km atstumui įveikti. Maksimalus greitis – 20 km/h. Paspirtuką lengvai transportuosite, nes tesveria jis vos 12 kg. Xiaomi Essential C2317 Elektrinis paspirtukas Xiaomi Essential juoda Paspirtukai 0 319

Elektrinis paspirtukas Xiaomi Essential

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

UNIVERSALUS, SAUGUS, LENGVAS

SVARBIAUSIOS FUNKCIJOS

Xiaomi Essential skirtas tiems, kurie mieste važinėja trumpesnius atstumus. Vienu įkrovimu jis įveiks iki 20 km atstumą iki 20 km/h greičiu. Mažesnė baterija leidžia paspirtuką padaryti lengvesniu – jo svoris tik 12 kg, todėl lengvai užnešite laiptais ar įkelsite į bagažinę.

GERIAUSI XIAOMI SPRENDIMAI

Nepaisant mažesnio įveikiamo atstumo, Xiaomi Essential turi lygiai tokius pat gerus stabdžius kaip ir brangesni modeliai. Priekinis stabdis veikia generatoriaus principu – stabdant dalis energijos grįžta į bateriją. Galinis stabdis diskinis – klasikinis ir patikimas. 8,5 colio skersmens pradūrimams atsparios padangos yra pripučiamos, todėl geriau amortizuoja kelio nelygumus komfortiškai kelionei užtikrinti.

SAUGESNIAM VAŽIAVIMUI

Geresniam matomumui tamsiuoju paros metu paspirtukas turi ryškius priekinį ir galinį LED žibintus bei papildomus atšvaitus. Priekinis žibintas apšviečia iki 10 metrų atstumu, o jo apšvietimo kampas parinktas taip, kad neakintų kitų eismo dalyvių.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.