Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Elektrinis paspirtukas Xiaomi 1S Riedėkite ten, kur automobiliai niekada negalės. Xiaomi 1S paspirtukas vienu įkrovimu įveiks iki 30 km atstumą, o jo maksimalus pasiekiamas greitis siekia iki 25 km/h. Paspirtukas aprūpintas regeneraciniu E-ABS stabdžiu. Xiaomi 1S C2318 Elektrinis paspirtukas Xiaomi 1S juoda Paspirtukai 0 459

Elektrinis paspirtukas Xiaomi 1S

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

GERIAUSIAS MIESTO GYVENTOJO DRAUGAS

VAŽIUOKITE TOLIAU IR GREIČIAU

Xiaomi 1S paspirtukas patiks tiems, kurie teikia prioritetą ilgesniems pasivažinėjimams. Vieno įkrovimo pakanka net 30 km atstumui įveikti. Bateriją pilnai įkrausite atvykę į darbą ar namie per 5,5 valandos. Didžiausias paspirtuko greitis – 25 km/h, tačiau galima pasirinkti vieną iš trijų greičio režimų. Važiuojant šaligatviu tarp pėsčiųjų greitį galima apriboti iki 5 km/h, įprastu režimu pasieksite 20 km/h greitį, o sportinis režimas leis išvystyti 25 km/h.

DAR SAUGESNIS

Paspirtukas turi du stabdžius trumpiausiam stabdymo keliui užtikrinti. Priekinis yra elektrinis-regeneracinis, kuris stabdymo metu kinetinę energiją verčia elektrine ir taip prailgina baterijos veikimo trukmę. Galinis – diskinis. Papildomo saugumo suteikia LED žibintai priekyje ir gale, bei papildomi atšvaitai ant korpuso.

LENGVAI TRANSPORTUOJAMAS IR PRIŽIŪRIMAS

Xiaomi inžinieriai čia įdiegė sumanią baterijos valdymo sistemą, kuri apsaugo ją nuo perkrovų, savaiminio išsikrovimo ir kito neigiamo poveikio. Tokiu būdu maksimaliai pratęsiama baterijos gyvenimo trukmė, o įvykus gedimui, apie tai praneš programėlė. Paspirtuką lengva transportuoti – sveria vos 12,5 kg ir jį galima sulankstyti vos per 3 sekundes.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.