Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Elektrinis paspirtukas Segway Ninebot MAX G30LE Net neabejojame, kad šis paspirtukas taps neatsiejamu jūsų kelionių draugu. Galingas Segway variklis leis pasiekti net 25 km/h greitį, o vieno baterijos įkrovimo pakaks įveikti iki 40 km atstumą. Segway Ninebot MAX G30LE C2651 Elektrinis paspirtukas Segway Ninebot MAX G30LE pilka Paspirtukai 596.25 699

Elektrinis paspirtukas Segway Ninebot MAX G30LE

Pasirinkite spalvą pilka

Aprašymas

PASIEKITE TIKSLUS GREIČIAU

JUDRIAM MIESTO GYVENIMUI

Nuo šiol visas miesto vietas pasieksite dar greičiau. Vienu įkrovimu paspirtukas įveiks net iki 40 km atstumą – to pakaks trumpiems atstumams mieste ar keliaujant į darbą. Pavėluoti į svarbiausius susitikimus neleis galingas paspirtuko variklis, kuris leis pasiekti 25 km/h greitį ir padės įveikti statesnes, iki 20 laipsnių įkalnes. Galėsite pasirinkti iš kelių – Eco, Drive, bei Sport – važiavimo rėžimų, kuriuos pritaikysite pagal savo kelionių poreikius.

IŠMANIOSIOS TECHNOLOGIJOS

Paspirtuką sulankstysite vienu greitu judesiu, o dėl nedidelio svorio jį lengvai užsinešite laiptais. Vairo ekranėlyje matysite greitį, baterijos likutį ir kelionės režimus. Pasinaudoję Bluetooth ryšiu paspirtuką galėsite susiesi su išmania Segway-Ninebot programėle savo mobiliajame telefone ir stebėti visą aktualiausią infomaciją bei atnaujinimus.

KELIONIŲ SAUGUMAS - SVARBIAUSIA

Keliaukite ne tik greitai, bet ir saugiai. Kelionių saugumu pasirūpins prie tvirto paspirtuko korpuso pritvirtinti ryškūs LED žibintai bei šoniniai atšvaitai. Efektyvų stabdymą užtikrins itin stabili stabdymo sistema, kuri turi net du – priekinį ir galinį – stabdžius. Energijos pritrūkti neleis ištverminga baterija ir greitas bei išmanus jos įkrovimas.

Naudojimo instrukcija čia.

Užsisakius bet kurį Laisvo interneto planą su 24 mėn. sutartimi, paspirtukų įmoka tik nuo 5,80 €/mėn. Pavyzdžiui, paspirtuko Segway Ninebot E22E įmoka tik 15,99 €/mėn., skolinantis 383,79 €, kai sutartis sudaroma „SB lizingu“ 24 mėn. terminui, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma – 0 %, mėnesinis administravimo mokestis – 0 %, sutarties mokestis – 0 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 0 %, bendra mokama suma – 383,79 €, eilinės įmokos suma – 15,99 €. Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, priklausomai nuo sutarties laikotarpio, atlikto jūsų mokumo bei rizikos vertinimo. Modemo kaina į pasiūlymą neįskaičiuota ir prasideda nuo 2,5 €/mėn. Pasiūlymo laikas ir kiekiai labai riboti.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.