Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Elektrinis paspirtukas Segway Ninebot E22E Elektrinis Ninebot KickScooter E22E paspirtukas puikiai tiks kiekvienam miestiečiui, norinčiam greitai įveikti nedidelius atstumus – į darbą, parduotuvę ar pramogaujant. Vienu įkrovimu jis įveiks iki 22 km atstumą ir pasieks maksimalų 20 km/h greitį. Segway Elektrinis paspirtukas Segway Ninebot E22E C2224 Elektrinis paspirtukas Segway Ninebot E22E pilka Paspirtukai 0 459

Elektrinis paspirtukas Segway Ninebot E22E

Pasirinkite spalvą pilka

Aprašymas

PATOGUS KOMPANIONAS KASDIEN

IDEALUS AKTYVIAM MIESTIEČIUI

Šis paspirtukas savyje apjungia geriausias Segway paspirtukų savybes. Vienu įkrovimu jis gali įveikti iki 22 km atstumą – to pakaks trumpiems atstumams mieste ar keliaujant į darbą. Prijungus papildomą bateriją, įveikiamas nuotolis padidės net iki 45 km, o maksimalus galimas greitis atitinkamai padidės nuo 20 km/h iki 25 km/h. Standartinės komplektacijos paspirtuką (be papildomos baterijos) įkrausite pakankamai greitai – per 3,5 valandos.

SAUGUMAS IR KOMFORTAS

Paspirtukas aprūpintas ryškiu priekiniu, galiniu ir stabdymo žibintais, tad būsite saugūs ir matomi tamsiuoju paros metu. Padangos yra pilnavidurės, todėl jų niekaip netyčia nepradursite, važiuosite patogiai, o efektyvų stabdymą užtikrins du stabdžiai. Priekinis stabdymo metu sukauptą energiją gražins į bateriją, o galinis leis greitai sustoti. Pažymėtina ir tai, kad paspirtuko korpusas atsparus vandens purslams ir dulkėms, tad galėsite drąsiai pervažiuoti balą ar keliauti lietuje.

KOMPAKTIŠKAS IR IŠMANUS DIZAINAS

Paspirtuką sulankstysite vienu greitu judesiu, o dėl nedidelio svorio – 13,5 kg – lengvai įkelsite jį į bagažinę ar užsinešite laiptais. Vairo ekranėlyje matysite greitį, baterijos likutį ir kelionės režimus. Paspirtuką galima susieti su telefonu per Bluetooth ryšį ir taip patogiau matyti svarbiausią informaciją. Paspirtuko baterija aprūpinta išmania valdymo sistema, todėl energija išnaudojama efektyviau, o baterija tarnauja ilgiau.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.