Į viršų

Elektrinis paspirtukas Segway Ninebot ES2

Pasirinkite spalvą sidabrinė
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
Eur/ mėn.
Rezervuoti

Atsiprašome, šiuo metu šios prekės neturime. Užsukite vėliau!

Aprašymas

Ir kasdienėms, ir neeilinėms jūsų kelionėms

Ninebot by Segway Kickscooter ES2 – naujoji ir patobulinta elektrinio paspirtuko ES1 versija. Riedis tiks ne vien vykstant į darbą ar susitikimą mieste, tačiau ir ilgesnėms kelionėms – ES2 pasiekia net 25 km/h greitį ir įveikia iki 20 km vienu įkrovimu. Be to, yra galimybė pridėti papildomą antrąją bateriją, kuri leis pailginti nuvažiuojamą atstumą iki 45 km.

Maksimalus kelionės komfortas

E-paspirtukui visi keliai atviri? Panašu į tai. 8" ratukai ir kokybiški amortizatoriai padės patogiai važinėtis ir prastesne kelio danga, o stabilumą užtikrins moderni stabdžių technologija – galėsite stabdyti tiek rankiniu elektroniniu, tiek mechaniniu galiniu stabdžiu.

Pažangūs technologiniai sprendimai

Tegul pažangios technologijos jus lydi kiekviename kilometre. Ant e-paspirtuko įtaisytas LED ekranas leis realiu metu sužinoti visą svarbią informaciją: kokį atstumą nuvažiavote, kiek kelio dar liko, kokį išvystėte greitį, koks baterijos įkrovimo lygis ir pan. O įsidiegę į telefoną specialią programėlę galėsite patogiai dalintis savo nuotykiais ir pasiekimais socialinėje erdvėje.

Visada išlikite matomi

Nusipelnėte maksimalaus saugumo bet kuriuo sezonu ir bet kuriuo paros metu. E-paspirtuko priekyje ir gale esančios LED šviesos padės išlikti matomam ir prieblandoje. Be to, galėsite pasirinkti šviesos spalvą, tinkančią prie jūsų nuotaikos ir stiliaus!

Parametrai

Svarbu. Informaciją apie mobiliuosius telefonus pateikia gamintojai, ir mobilaus ryšio operatorius neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą telefonų aparatų parametrams. Išsamios informacijos prašome ieškoti gamintojų tinklapiuose.

Bendroji informacija

Svoris (g)12.5 kg
Meniu lietuvių kalba

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi. Be sutarties įrangą galite įsigyti artimiausiame Tele2 salone.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.