Į viršų
Echolotas Deeper Sonar Pro+ Išmanusis echolotas sonaras Deeper Sonar Pro + rinkinyje su nemokamais priedais: daugiafunkcinis Gerber Dime įrankis, išmaniojo telefono laikiklis bei dangtelis naktinei žūklei. Sukurta tikriems profesionalams. Įsigykite Tele2. Deeper Sonar Pro+ C1713 Echolotas Deeper Sonar Pro+ Smart gadgets 0 249

Echolotas Deeper Sonar Pro+

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.
Užsisakyti

Prekės šiuo metu neturime, užeikite vėliau.

Aprašymas

Užtenka tenkintis vidutinišku laimikiu. Pakilkite į visiškai kitą lygį su Deeper Pro+ echolotu, apginkluotu analogų pasaulyje neturinčiu GPS moduliu, kuris ypatingai tikslius batimetrinius planus sudaro tiek žvejojant iš valties, tiek nuo kranto, tiek ant ledo. Maža to, inovatyvusis pagalbininkas dabar parduodamas kartu su specialiais priedais.

 

Ypatingai tikslus

Deeper Pro+ – tai modernus ir patikimas būdas pažinti pasirinktą vandens telkinį. Tereikia echalotą užmesti norima kryptimi ir lėtai traukti iki savęs. Prietaisais sudėlios ypatingai tikslų biometrinį vietos planą, kuriame matysite po vandeniu esančius objektus ir dugno reljefą. Deeper Pro+ taip pat matuoja gylį, temperatatūrą bei dugno kietumą.

 

Detali informacija

Tokio detalaus povandeninio vaizdo dar niekada nematėte. Su Deeper Pro+ pagalba galėsite stebėti didesnių žuvų atvaizdus bei mažesnių būrius. Sužinosite ne tik jų buvimo vietą, bet ir gylį. Ištyrinėję pasirinktą žvejybos krantą, nesunkiai atrasite pačius patraukliausius ir turtingiausius jo taškus bei didžiuositės neeiliniu laimikiu.

 

Informacija patogia forma

Deeper Pro+ informaciją pateikia ne tik tiksliai, bet ir patogiai. Echolotą nesunkiai suderinsite su savo telefonu ar kompiuteriu. Tereikia parsisiųsti specialią aplikaciją. Savo įrenginyje ne tik matysite savo sukurtą biometrinį planą, bet ir galėsite analizuoti sukauptą informaciją, dalintis ja su kitais žvejais.

 

Apsimoka dar labiau

Deeper Pro+ dabar įsigyti verta dar labiau, mat jis parduodamas kaip specialaus rinkinio dalis. Jame taip pat rasite naktinei žūklei skirtą dangtelį, išmaniojo telefono laikiklį ir daugiafunkcinį Gerber DIME įrankį.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.