Į viršų
Dronas Ryze Tech Tello Toy drone Boost Combo, powered by DJI Tello sukurtas specialiai tiems, kurie dar tik pradeda atrasti drono teikiamą džiaugsmą. Tello atlieka įspūdingus triukus ore, filmuoja trumpus video ir padeda mokytis valdyti dronus. Įsigykite Tele2. DJI Ryze Tech Tello Toy Boost Combo C1732 Dronas Ryze Tech Tello Toy drone Boost Combo, powered by DJI Smart gadgets 0 159

Dronas Ryze Tech Tello Toy drone Boost Combo, powered by DJI

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.
Užsisakyti

Prekės šiuo metu neturime, užeikite vėliau.

Aprašymas

DJI Ryze Tech Tello

Pradėkite nuo paties geriausio! Tello sukurtas specialiai tiems, kurie dar tik pradeda atrasti drono teikiamą džiaugsmą. Su šiuo paprastu, bet tuo pačiu ir patikimu orlaiviu patys patirsite skraidymo malonumą, o taip ir užkrėsite šia aistra jaunąją kartą. Tello atlieka įspūdingus triukus ore, filmuoja trumpus video ir padeda mokytis valdyti dronus.

 

Tobula pradžia

Net jeigu iki tol niekada neskraidinote drono, Tello veikimą perpasite akimirksniu. Šis lengvas, bet tvirtas orlaivis valdomas jūsų išmaniuoju telefonu, todėl labai greitai tai darysite intuityviai. Iki galo įkrautas Tello ore nesunkiai išbus iki 13 minučių. Jo korpuse įmontuotos dvi galingos antenos, todėl jį kontroliuosite net ir šiam nutolus per 100 metrų.

 

Nevaržomos linksmybės

Tello sukurtas tam, kad jūs patirtumėte kuo didesnį atradimo džiaugsmą. Jis nesunkiai atlieka visą seriją triukų: vartosi ore, pakyla ir nusileidžia į jūsų delną, pagauna skrydžio momentą išmestas į orą ir t.t. Be to, su juo filmuosite kokybiškus vaizdo įrašus. Specialus stabilizatorius padės išvengti drebėjimo, o Intel procesorius užtikrina, kad nufilmuota medžiaga bus aukštos kokybės.

 

Saugus ir patikimas

Neapsigaukite! Nors Tello mažas ir lengvas, jis pagamintas iš tvirtų medžiagų, o papildomą apsaugą garantuoja itin protinga operacinė sistema. Specialūs signalai jus įspės, kai drono baterija priartės prie ištuštėjimo. Nemalonumų išvengsite net nutrūkus ryšiui tarp orlaivio ir valdiklio. Tokio atveju jis pats automatiškai nusileidžia ant žemės.

 

Mokymosi džiaugsmas

Tello – tai ideali mokymosi priemonė. Su Tello Edu aplikacija patogiai ir lengvai mokysitės programuoti drono judėjimą. Kuo sparčiau tobulėsite, tuo daugiau galimybių atrasite.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.