Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Telefono laikiklis DJI Gimbal OM4 Prieš jūsų akis – vienas išmaniausių telefono laikiklių. DJI Gimbal OM4 laikiklio pagalba nufilmuoti vaizdo įrašai stebins neįtikėtinu stabilumu ir stulbinančia efektų gausa. O svarbiausia, kad visą tai galėsite padaryti vos viena ranka! DJI Gimbal OM4 C2674 Telefono laikiklis DJI Gimbal OM4 Išmanūs daiktai 0 149

Telefono laikiklis DJI Gimbal OM4

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

VIENAS IŠMANIAUSIŲ LAIKIKLIŲ

IŠLAISVINKITE KŪRYBIŠKUMĄ

DJI Gimbal OM4 telefono laikiklis sukurtas tam, kad kiekvienas jūsų nufilmuoti vaizdai būtų verti kino ekranų. Išlaisvinti savo kūrybiškumą padės išmanioji DJI Mimo programėlė, kurioje rasite daugybę vaizdo įrašo redagavimo galimybių. TimeWarp 3.0, TimeLapse, DynamicZoom bei SlowMotion technologijos – tai tik maža dalis išmaniųjų efektų, kuriuos galėsite išbandyti kartu su DJI Gimbal OM4 laikikliu.

APGALVOTAS IKI DETALIŲ

DJI Gimbal OM4 telefono laikiklis pasižymi itin apgalvotu dizainu, tad juo naudotus bus neįtikėtinai paprasta. Prie išmaniojo telefono nugarėlės pritvirtintas specialus magnetinis žiedas padės magnetinį laikiklį privirtinti vos vienu judesiu. Kartu tu su šiuo laikikliu nufilmuoti vaizdo įrašai bus itin stabilus, o geriausia – tai be vargo galėsite padaryti tik viena ranka!

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.