Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Dell P2419H, 24" Itin plačios įstrižainės Dell monitorius nustebins itin ryškiu vaizdu ir funkcionalumu. Kompaktiškas stovas ir begalybė vaizdo garantuos geriausią patirtį dirbant kartu. Dell P2419H, 24" C2701 Dell P2419H, 24" Dell 169

Kaina be sutarties 169,00 EUR

Įtraukti į palyginimą

Dell P2419H, 24"

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

BERIBIS VAIZDAS IR FUNKCIONALUMAS

NESIBAIGIANTIS VAIZDAS

Padidinkite savo produktyvumą iki maksimumo! Šis monitorius išsiskiria ypač aiškiu ir skaidriu vaizdu, kuris leis mėgautis kiekviena darbo akimirka. Naujausios spalvingos technologijos ir plati 24 colių įstrižainė suteiks galimybę lengvai naudotis net keliomis programomis vienu metu. Apgalvotos visos detalės – naujausios technologijos apsaugo jūsų akis nuo varginančios mėlynos spinduliuotės.

MOBILUS IR IŠMANUS

Itin kompaktiškas ir funkcionalus stovas leis monitorių pakreipti taip, kaip jums patogiausia. Pamirškite netvarkingus laidus, juos nepastebimai paslėpsite specialioje stovo erdvėje, taip sutaupydami daugybę vietos ant darbo stalo. Monitorius turi visas reikalingas įvesties ir išvesties jungtis, įskaitant HDMI ir USB.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Meniu lietuvių kalba
Skydelio tipasIPS
Reakcijos laikas8 ms
Vertikalaus matymo kampas178
Horizontalaus matymo kampas178

Baterija

Integruota baterija

Ekranas

Ekrano proporcija16:9
Ekrano paviršiusAnti-glare 3H hardness
Ekrano ryškumas250 cd/m²
Ekrano dydis (coliais)24"
Ekrano raiška (px)1920 x 1080 px

Ryšys ir duomenų perdavimas

USB jungtis1 x USB 3.0 upstream, 2 x USB 3.0 downstream, 2 x USB 2.0 downstream
Išorinės jungtysUSB VGA HDMI
5G

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.