Į viršų
Gauti pasiūlymą

Pirmąjį vasario antradienį minima Tarptautinė Saugesnio interneto diena. Technologijų lyderė „Tele2“, kuri skatina atsakingą naudojimąsi internetu, pataria, kaip tėvams patiems pasirūpinti saugiu vaikų naršymu.

Daugiau

Technologijų lyderė „Tele2“ ir mobiliųjų mokėjimų platforma „MoQ“ pirmieji Lietuvoje pristatė atidėto mokėjimo funkciją verslui. Šio operatoriaus paslaugomis besinaudojančių įmonių darbuotojai, savo darbo telefonuose turintys „MoQ“ aplikaciją, už smulkius pirkinius nuo dabar gali atsiskaityti taip pat paprastai, kaip ir už automobilio parkavimą.

Daugiau

Vienas didžiausių „Android“ telefonų operacinės sistemos privalumų – galimybė ją pritaikyti prie savininko poreikių. Technologijų kūrėjai dalinasi gudrybėmis, kokius nustatymus ir kaip pakeisti, kad išmanusis veiktų sparčiau, ilgiau ir efektyviau.

Daugiau

Šiandien – liūdniausia diena metuose, kitaip dar vadinama „mėlynuoju pirmadieniu“ (angl. Blue monday). Kasmet šiai dienai praskaidrinti sukuriama ne viena programėlė. Naujausios tendencijos rodo, kad vis populiaresnėmis tampa asmeninio tobulėjimo ir psichinės sveikatos aplikacijos.

Daugiau

Šią savaitę orai stebino audringumu: žiemiškas pusnis keitė balos, šaltuką – teigiama temperatūra, gūsingą vėją – ramus snyguriavimas. Jei tokios staigios permainos trukdo planuoti savaitgalio išvyką ir pramogas, technologijų kūrėjai siūlo pagalbą – išmanius įrankius, padėsančius pasiruošti bet kokiems netikėtumams.

Daugiau

Technologijų lyderė „Tele2“ prisijungia prie Jungtinių Tautų nustatytų didžiausių pasaulinių tikslų įgyvendinimo ir iššūkių sprendimo. Operatoriaus biure Vilniuje atidaryta keliaujanti Švedijos ambasados paroda „Priimame iššūkį. Švedija ir darnaus vystymosi darbotvarkė 2030“.

Daugiau

Kurias šalis Naujųjų metų naktį lietuviai sveikino daugiausiai? Technologijų lyderės „Tele2“ skambučių srauto analizė atskleidė 10 populiariausių krypčių.

Daugiau

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ praneša, kad rugpjūčio 3–4 d. užsienyje buvusiems ir tarptinklinio ryšio paslauga negalėjusiems pasinaudoti klientams kompensacijos jau skirtos. Nuo šiandien dovanų nemokamus 20 GB gavo ir visi Lietuvoje buvę klientai, mokantys pagal sąskaitas.


Daugiau