Mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ šiandien pradeda išankstinę registraciją norintiems įsigyti išskirtinės, raudonos spalvos „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“ telefonus. 

Daugiau

„Tele2“ grupė Švedijoje inicijuoja itin didelės apimties projektą, kuriuo siekiama, kad operatoriaus  4G tinklas kaip įmanoma labiau tausotų energiją. Ši iniciatyva pradėta įgyvendinant Švedijos bei Jungtinių Tautų iškeltus svarbius klimato kaitos tikslus 2020 metams. 

Daugiau

Lietuvos mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ šiandien vykusioje „Verslo žinių“ konferencijoje „Verslo valdymas 2017: strategija ir komanda“ buvo įvertinta – pelnė technologijų sektoriaus lyderio apdovanojimą. 

Daugiau

Mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ kovo pabaigoje pristatė inovaciją – Mobilią stotelę išmaniam įmonės skambučių valdymui. Tai pasaulyje ir Lietuvoje analogų dar neturintis sprendimas. 

Daugiau

Pirmasis mobiliojo ryšio lyderės bendrovės salonas, sukurtas įtraukus bendrovės klientus, duris atvėrė Šiauliuose.

Daugiau
Kaune darbą pradėjo pagrindinis „Tele2“ Verslo klientų aptarnavimo centras. Tai pirmasis tokio tipo centras Lietuvoje. Daugiau

Planuojantys Valentino dienos pasimatymą turėtų pasirūpinti ne tik gėlėmis, širdelėmis, bet ir virtualiomis programėlėmis, kurios padės pasveikinti su Valentino diena, nusiųsti dovanų ar net virtualiai pasipiršti. 

Daugiau
Išplėstas 4G interneto tinklas ir naujos paslaugos lėmė, kad mobiliojo ryšio lyderės „Tele2“ pajamos 2016 m. pasiekė 179,8 mln. eurų ir buvo 9,3 proc. didesnės nei prieš metus.Daugiau

Atėjus šaltoms dienoms, „Tele2“ Telefonų priežiūros centre padaugėja klientų, kurie skundžiasi telefonų baterijomis. Jos ne tik greičiau išsikrauna, bet ir neteisingai rodo energijos atsargą. Pasitaiko, kad lauke telefonas beveik išsikrauna, o grįžus į šiltą patalpą vėl rodo pakankamą energijos kiekį.

Daugiau

Mobiliojo ryšio vartotojams praėjusios šventės buvo dosnesnės – gruodį mobiliojo ryšio rinkos lyderės „Tele2“ klientai nupirko 20 proc. daugiau telefonų, nei prieš metus.

Daugiau