Į viršų
Gauti pasiūlymą

Efektyviausios 2019 metų rinkodaros kampanijos titulas atiteko „Tele2 Laisvas internetas“ projektui, žinomam dėl oro balionu skraidinamo namo.

Daugiau
Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ naujiems darbuotojams dovanojamo rinkinio pakuotė buvo įvertinta visame pasaulyje populiarioje menininkus jungiančioje „Bēhance“ platformoje. Svetainėje, kurioje kūrėjai dalijasi savo darbais, operatoriaus rinkinys pateko į geriausiai įvertintų grafinio dizaino projektų galeriją.Daugiau

Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) išplėtė šių metų pradžioje atliktų interneto spartos matavimų teritoriją – ji buvo papildyta šalies rytuose esančiais keliais ir miestais. Paaiškėjo, kad ir šioje Lietuvos dalyje sparčiausiu internetu naudojasi „Tele2“ klientai.

Daugiau

Technologijų lyderė „Tele2“ skelbia išankstinių „Samsung Galaxy S10“ telefonų užsakymų statistiką – operatoriaus klientai daugiausiai rinkosi juodos spalvos ir didžiausią ekraną turinčius flagmanus. Naujųjų „Samsung“ telefonų pristatymas juos iš anksto užsisakiusiems klientams prasidės pirmadienį.

Daugiau

Prieš akis susitikimų kupinos dienos, savo eilės dar laukia šūsnis dokumentų ir elektroninių laiškų – ar visos jūsų darbo savaitės prasideda taip? Technologijų kūrėjai siūlo pagalbą ir pataria, kaip daugelį biuro darbų atlikti išmaniau.

Daugiau

Po San Fraciske ką tik pasibaigusio „Samsung Galaxy S10“ serijos flagmanų pristatymo, technologijų lyderė „Tele2“ jau priima išankstinius telefonų užsakymus. Norintys pirmieji įsigyti jubiliejinius išmaniuosius, gauti „Galaxy Buds“ ausines ir 100 GB dovanų, nuo dabar gali registruotis operatoriaus internetinėje parduotuvėje.

Daugiau

Dalintis nuotraukomis socialiniuose tinkluose tapo viena iš bendravimo ir savęs pristatymo formų. Tačiau standartams tampant vis aukštesniems, dėmesį patraukia tik idealiai atrodantys kadrai. Gera žinia ta, kad pasitelkus technologijas – tokius sukurti gali kiekvienas, turintis išmanųjį.

Daugiau

Technologijų lyderės „Tele2“ klientai naudojasi sparčiausiu internetu. Tai paaiškėjo Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybai (RRT) sausį ir vasarį atlikus pirmuosius 2019 m. matavimus šalies miestuose ir keliuose.

Daugiau

Šiais laikais išmaniosios technologijos ne tik padeda palaikyti romantiškus santykius, bet ir keičia antrosios pusės paieškų bei porų bendravimo tendencijas. Šv. Valentino dienos proga technologijų lyderė „Tele2“ dalijasi įdomiais faktais apie pažinčių programėles, atsakymų apie meilę paieškas internete ir jausmingą emoji kalbą.

Daugiau

Nuosekliai didėjantis klientų skaičius ir mobiliųjų duomenų vartojimas, taip pat inovatyvūs sprendimai verslui lėmė technologijų lyderės „Tele2“ pajamų augimą. 2018 m. bendrovės pajamos siekė 236,9 mln. eurų ir buvo 16,6 proc. didesnės nei prieš metus.

Daugiau