Į viršų
Gauti pasiūlymą
Daugelyje sričių Lietuva lygiuojasi į Šiaurės šalis: tai sėkmingos, socialiai atsakingos valstybės, kuriose gera gyventi. Švedijos karalystės ambasadorės Lietuvoje Marios Christinos Lundqvist teigimu, vienas iš raktų į sėkmę – visuomenė, kuri prisiima atsakomybę.
Daugiau

Vien tik geros idėjos ir kruopščiai parengto verslo plano, ieškant potencialių investuotojų, neužtenka. Sėkmingam jų pritraukimui būtinas ir patrauklus, įtikinantis bei iš anksto apgalvotas verslo idėjos pristatymas.

Daugiau

Lietuvos ministrų kabinete nedirba nė viena moteris, jų atlyginimai yra daugiau nei 15 proc. mažesni nei vyrų, o lyčių lygybės indeksas nesiekia Europos Sąjungos vidurkio. Tokia situacija išsispręstų, jei kalbas apie moterų įgalinimą pakeistų konkretūs veiksmai – teigia filantropė, moterų įgalinimą skatinančio fondo „The Ella Fund“ įkūrėja ir vadovė Erin Gainer-Grigaliūnė.

Daugiau

Ketvirtadienio vakarą buvo paskelbti pokyčių konkurso „Talentas keisti“ finalininkai – į paskutinį etapą pateko 6 į vaikų gerovę orientuoto socialinio verslo idėjos. Jų autorių laukė dar viena gera žinia – šansai gauti finansavimą šiemet padvigubėjo.

Daugiau

Šiandien, gegužės 15-ąją, minima Tarptautinė šeimos diena. Šia proga technologijų ekspertai dalijasi šeimų kasdienybę palengvinti galinčių išmaniųjų programėlių rekomendacijomis.

Daugiau

Dvyliktokams dabar įtemptas laikas – šalies mokyklose pats brandos egzaminų sesijos įkarštis. Nors laiko liko nedaug, tačiau žinių bagažą papildyti dar galima, o kad tai padaryti būtų lengviau, ekspertai pataria pasitelkti išmaniąsias technologijas.

Daugiau

Socialiniams verslams atrasti skirtas konkursas „Talentas keisti“ įsibėgėja – pasibaigė pirmasis paraiškų vertinimo etapas. Organizatoriai skelbia, kad šiemet buvo pateikta daugiau nei šimtas į vaikų gerovę orientuotų verslo idėjų, iš kurių maždaug penktadalis pateks į kitą etapą.

Daugiau

Nuosekliai augantis klientų skaičius ir duomenų vartojimas bei greičiausio interneto Lietuvoje paslauga lėmė mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ pajamų didėjimą. Pirmąjį šių metų ketvirtį bendrovės pajamos pasiekė 58,9 mln. eurų ir buvo 10,1 proc. didesnės nei prieš metus.

Daugiau

Likus vos porai dienų iki ilgojo Velykų savaitgalio, daugelis mintyse jau planuoja vaišių stalo meniu, būsimus pirkinius, margučių dažymą ir namų dekoracijas. Technologijų ekspertai siūlo pavasario šventei pasiruošti paprasčiau ir dalijasi išmaniais patarimais.

Daugiau

Įsigijus naują išmanųjį, pradėti juo naudotis norisi iš karto. Tačiau technologijų ekspertai pataria prieš tai pasirūpinti senuoju ir jame esančia asmenine informacija, ypač, jei įrenginį ketinama parduoti ar padovanoti.

Daugiau