Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis

Lietuvos kaimų vaikai, augantys gamtos apsuptyje, yra stipresni bei smalsesni nei vaikystę leidžiantys mieste, tačiau mažiau pasitiki savimi – taip mano aktorė, „Teatriuko" trupės įkūrėja Dalia Mikoliūnaitė. Menininkė su kolegomis nusprendė imtis iniciatyvos ir rado sprendimą, kaip padėti vaikams atsikratyti baimių.

Daugiau

Turbūt kiekvienas, naršantis internete, yra susidūręs su pašiepiančiais, kasdienybės aktualijas atspindinčiais paveikslėliais – vadinamaisiais memais. Niekam nepriklausantys, greitai kintantys ir sklindantys jie tapo svarbia ir įprasta internetinio folkloro dalimi, tačiau nuo ko viskas prasidėjo?

Daugiau
„Tele2“ klientai vis dar sunaudoja daugiausiai mobiliųjų interneto duomenų – vidutiniškai daugiau nei 10 gigabaitų per mėnesį. Tai Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) skelbia antrojo šių metų ketvirčio ataskaitoje.Daugiau
Šiandien, rugsėjo 10-ąją, įvyks tradicinis naujausių JAV milžinės „Apple“ flagmanų pristatymo renginys. Kol visas pasaulis nekantriai laukia gamintojo naujienų, technologijų ekspertai kviečia prisiminti, kaip per daugiau nei dešimtmetį pasikeitė žymiausias Steve Jobs kūrinys, ir paspėlioti, ko tikėtis iš 11-osios „iPhone“ serijos.Daugiau
Kiekvienas vaikas, nepriklausomai nuo to, kaip jam mokykloje sekasi šiandien, gali pagerinti savo pažymius – tuo įsitikinęs jaunas ir ambicingas fizikos korepetitorius bei socialinis verslininkas Eimantas Bekėža. Jis ne tik sukūrė unikalią mokymosi sistemą, bet ir ketina sugriauti mitą, kad papildomas individualizuotas mokymas turi būti brangus ir sunkiai prieinamas.Daugiau

Jau šiandien, moksleiviams ir studentams sugrįžus į klases, prasideda nauji, daug iššūkių ir patirčių atnešiantys mokslo metai. Ta proga dalinamės išmaniais patarimais, kaip be streso pasiruošti grįžimui į mokslus ir kaip patobulinti mokymosi procesą.

Daugiau

Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims, nuo rugsėjo vadovaus ir „Tele2“ padaliniui Vokietijoje.

Daugiau

Praėjo vos metai, kai atsirado programėlė „TikTok“, tačiau ji jau buvo atsisiųsta daugiau kartų nei populiariosios „Facebook“, „Snapchat“ ir „Instagram“. Dabar šis tinklas jungia milijardą vartotojų visame pasaulyje, o didžioji jų dalis – paaugliai. Kur slypi tokio žaibiško populiarumo paslaptis?

Daugiau

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ skelbia išankstinių „Samsung Galaxy Note 10“ flagmanų užsakymų statistiką. Operatoriaus klientai daugiausiai rinkosi pašvaistės spalvos, didžiausią ekraną ir talpiausią atmintinę turinčius išmaniuosius.

Daugiau

Šiandien, rugpjūčio 19-ąją, minima Pasaulinė fotografijos diena. XIX amžiuje atsiradusi galimybė užfiksuoti akimirką dar niekuomet nebuvo taip dažnai išnaudojama kaip šiandien, beveik kiekvienam kišenėje turint išmanųjį telefoną.

Daugiau