Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis

Vis didėjantis klientų skaičius ir duomenų vartojimas nulėmė „Tele2“ pajamų augimą. Bendrovės pajamos trečiąjį 2019 metų ketvirtį, lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, padidėjo 7,1 proc. ir siekė 64,9 mln. eurų.

Daugiau

Technologijų lyderė „Tele2“ antrą kartą iš eilės buvo pripažinta skaidriausia telekomunikacijų bendrove šalyje. Tai atskleidė „Transparency International“ Lietuvos skyriaus atliktas tyrimas, kurio metu „Tele2“ surinko 100 iš 100 galimų balų.

Daugiau

Tradicinės radijo laidos jau kurį laiką turi rimtas konkurentes – tinklalaides, kitaip dar vadinamas podkastais (angl. Podcasts). Internete pasiekiami laisvos formos garsiniai pasakojimai atsirado maždaug prieš 15 metų, tačiau būtent dabar jie pasiekė savo populiarumo viršūnę: skirtingų jų epizodų jau yra daugiau nei 30 mln., o savo tinklalaides kuria net Baracko ir Michelle Obamų pora.

Daugiau

Ketvirtadienį popiet kai kurie mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ klientai susidūrė su ryšio sutrikimais.  Operatorius praneša, kad iš pradžių buvo panaikinti 2G ir 3G tinklo trikdžiai, o nuo 16 val. įprastai veikti pradėjo ir 4G tinklas.  

Daugiau

Lygiai prieš 11 metų, spalio 7-ąją, pasirodžiusi platforma „Spotify“ padarė didžiulį perversmą muzikos rinkoje – vartotojams suteikė galimybę legaliai klausytis mėgstamos muzikos internete. Šia proga, technologijų ekspertai dalijasi patarimais, kaip šia platforma naudotis dar patogiau.

Daugiau

Vakar Rygoje vykusio forumo „Baltic Brand Forum 2019“ apdovanojimuose mobiliojo ryšio bendrovės „Tele2“ paskyra socialiniame tinkle „LinkedIn“ buvo pripažinta įtakingiausia Baltijos šalyse.

Daugiau

Jau šį savaitgalį minėsime 9-ąjį vieno populiariausių pasaulyje socialinių tinklų „Instagram“ gimtadienį. Šia proga, technologijų ekspertai dalijasi šio tinklo sukūrimo detalėmis, atskleidžia,  kas yra instagramiškiausi miestai ir maistas, o kas – turi didžiausią sekėjų būrį.

Daugiau

Išmanieji telefonai jau seniai tapo įrankiu, padedančiu palaikyti ryšį su artimaisiais. Tačiau technologijų ekspertai pabrėžia, kad jie gali padėti ne tik išsaugoti senas, bet ir sukurti naujas draugystes.

Daugiau

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ jau pradėjo išankstinių flagmanų „iPhone 11“, „iPhone 11 Pro“ ir „iPhone 11 Pro Max“ užsakymų registraciją. Klientai, norintys pirmieji įsigyti šiuos išmaniuosius, pasinaudoti galimybe atgauti iki 400 Eur ir dar gauti dovanų – jau nuo dabar gali registruotis operatoriaus internetinėje parduotuvėje.

Daugiau

Lygiai prie 37 metus, rugsėjo 19-ąją, buvo sukurti pirmieji  emoticonai. Šia proga, technologijų ekspertai primena jų atsiradimo istoriją, paaiškina, kuo jie skiriasi nuo emoji ir atskleidžia mažiau žinomų faktų apie juos.

Daugiau