Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis

Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“ į oficialią miesto komunikaciją įtraukė komercinės reklamos klipą. Užsienio turistus Kalėdas sutikti Vilniuje nuo šiandien kvies ir bendrovės „Tele2“ šventinė reklama, kurioje rodomi įvairūs lietuviškosios kultūros simboliai: Gedimino pilis, krepšinio rinktinė, šakočiai ir Neries „vamzdis“, o Santariškių rajonas pristatomas kaip Santos miestelis.

Daugiau

Lietuvių startuoliui mažiau nei per metus pavyko sukurti produktą, galintį pagerinti šalies pradinukų mokymosi vidurkį – pamokas kompiuteriniame žaidime, sulaukusias net technologijų milžinės „Microsoft“ palaikymo. Šį edukacinį turinį jau dabar galima integruoti į įprastas 1–4 klasių pamokas.  

Daugiau

Išmanieji telefonai, beveik prilygstantys tradiciniams fotoaparatams ir filmavimo kameroms, jau nieko nestebina, o gamintojai su kiekvienu nauju modeliu pristato tik dar labiau praplėstas jų galimybes. Savo išmaniųjų kameras šiais metais tobulino ir „Samsung“ bei „Apple“ kompanijos –  taigi, „Tele2 Inovacijų biuro“ ekspertai pabandė įvertinti, kurios flagmanas fotografuoja geriau.

Daugiau

Išmaniųjų telefonų eros laikais apie telefonų numerius susimąstyti tenka retai – dažniausiai juos išsaugome adresatų sąraše ir tiesiog pamirštame. Tačiau technologijų ekspertai teigia, kad jų istorija yra kupina įdomių faktų ir dalijasi keliais iš jų.

Daugiau
Šiandien, lapkričio 14-ąją, visame pasaulyje minima Pasaulinė diabeto diena – Lietuvoje šia liga sergančių vaikų yra užregistruota 700 ir šis skaičius nuolat auga. Kasdieniai adatos dūriai arba suvaržytas judėjimas ir patyčios – tai tik keletas problemų, su kuriomis jie nuolat susiduria.
Daugiau

Antradienį startavo telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ kalėdinė kampanija. Šįkart reklamos serialo „La Familia“ veiksmas pirmą kartą vyksta Lietuvoje – vietoje Laplandijos į čia netyčia atvykę herojai keliauja po sniego stokojantį Vilnių, važinėjasi kalėdiniu traukinuku, apsilanko Santariškėse ir net sutinka atlikėją Saulių Prūsaitį.

Daugiau

Šiandien, lapkričio 8 d, švenčiama profesinė verslo atstovų šventė – Verslo diena. Ekspertų teigimu, tūkstantmečio kartai vis svarbiau yra tai, ar jų vykdoma veikla yra prasminga, todėl Lietuvoje vis labiau įsigali socialinio verslo modelis.

Daugiau

Šiais metais populiariausios kol kas yra socialinių tinklų ir susirašinėjimui skirtos programėlės, rodo naujausi aplikacijų rinką tiriančios bendrovės „Sensor Tower“ duomenys. Technologijų ekspertai pristato 2019 m. dažniausiai atsisiųstų programėlių penketuką ir dalijasi aktualiausiomis naujienomis apie jas.  

Daugiau

Mobiliojo ryšio bendrovė „Tele2“ kuria vidinį kontaktų centrą, kuriame telefonu ir el. kanalais bus tiesiogiai aptarnaujami visi operatoriaus klientai. Planuojama, kad kitais metais veikti pradėsiančiame operatoriaus kontaktų centre iš viso dirbs 100 darbuotojų, o iš jų net 70 bus įdarbinti naujai.  

Daugiau

Šiandien, spalio 24-ąją, minima Pasaulinė informacinių technologijų plėtros diena. Šia proga, ekspertai aptaria svarbiausias ir greičiausiai besivysčiusias technologijas šiemet.

Daugiau