Populiariųjų flagmanų kainos, kartais siekiančios 1000 eurų, jau nebestebina, tačiau naujausiomis technologijomis galima naudotis ir pigiau. Technologijų lyderė „Tele2“ pastebi, kad labiausiai pasiteisinusios inovacijos netrukus yra įdiegiamos ir naujuose vidutinės klasės telefonuose, kainuojančiuose kelis kartus mažiau.

Daugiau
Po Niujorke ką tik pasibaigusio oficialaus „Samsung“ flagmano „Galaxy Note 9“ pristatymo, technologijų lyderė „Tele2“ skelbia išankstinių užsakymų registraciją. Klientai, norintys pirmieji įsigyti šiuos išmaniuosius ir pasinaudoti 100 arba 200 Eur nuolaida, jau nuo dabar gali registruotis operatoriaus internetinėje parduotuvėje.Daugiau

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ praneša, kad rugpjūčio 3–4 d. užsienyje buvusiems ir tarptinklinio ryšio paslauga negalėjusiems pasinaudoti klientams kompensacijos jau skirtos. Nuo šiandien dovanų nemokamus 20 GB gavo ir visi Lietuvoje buvę klientai, mokantys pagal sąskaitas.

 
Daugiau

Mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ praneša, kad rugpjūčio 3-4 d. užsienyje buvusiems klientams skirs kompensacijas už patirtus nepatogumus. Šių kompensacijų suma sieks 1 mln. eurų.

Daugiau
Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ praneša, kad užsienyje esantiems jų klientams paslaugos ir vėl yra teikiamos. Tarptinklinis ryšys sutriko rugpjūčio 3 d. vakarą, po to, kai operatoriui šią paslaugą teikianti Šveicarijos įmonė „Comfone“ atliko techninį sistemos atnaujinimą.Daugiau
Nors anksčiau ryšio operatorių planų kaina labiau priklausė nuo suteikiamų minučių bei SMS skaičiaus, dabartinių sąskaitų dydžius dažniau nulemia išnaršytų duomenų kiekis. Technologijų lyderė „Tele2“ pataria, ką daryti, kad numatytų gigabaitų užtektų, o papildomus jų paketus tektų užsisakinėti kuo rečiau.Daugiau

Šiais metais anksti prasidėjusi vasara iš kitų išsiskyrė ne tik įspūdinga šiluma, bet ir rekordiškais suvartotų internetinių duomenų skaičiais. Naujausia technologijų lyderės „Tele2“ statistika rodo, kad kol kas šį sezoną naršome beveik dvigubai daugiau nei praėjusį.


Daugiau

Pavasarį įkurtą „Tele2 Big Data“ akademiją baigė pirmieji studentai. Įgiję didžiųjų duomenų analitikos įgūdžių, akademijos absolventai tapo darbo rinkoje itin paklausiais specialistais. Prognozuojama, kad vien per artimiausius 2 metus tokių analitikų poreikis išaugs kone 30 proc.


Daugiau
Technologijų lyderės „Tele2“ vykdytas projektas „Big Data akademija“, skirtas ruošti didžiųjų duomenų analitikus, jau davė rezultatų. Vienas iš akademijos studentų išsiaiškino, kaip skirtingu metu ir oru Lietuvos pajūryje keičiasi poilsiautojų judėjimas.Daugiau

Technologijų lyderės „Tele2“ klientai, Lietuvoje keliaujantys traukiniais, naudojasi sparčiausiu internetu. Tai paaiškėjo Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybai (RRT) pradėjus vykdyti ir skelbti kontrolinius matavimus, atliktus važiuojant šalies geležinkelių maršrutais.


Daugiau