Technologijų lyderė „Tele2“ su artėjančiomis Kalėdomis jau pradėjo sveikinti savo pagal sąskaitą mokančius klientus. Operatorius jiems padovanojo po 10 GB nemokamų duomenų šiam ir gruodžio mėnesiui.

Daugiau

„Android“ yra populiariausia operacinė sistema pasaulyje – skaičiuojama, kad ji praėjusiais metais buvo įdiegta daugiau nei 80 proc. visų išmaniųjų telefonų. Nors ši „Google“ kuriama sistema vartotojams yra pažįstama jau 11 metų, tačiau kai kurie faktai apie ją vis dar stebina.

Daugiau

Technologijų lyderė „Tele2“ praneša, kad Vilniaus „Akropolio“ prekybos centre esantis operatoriaus salonas uždaromas renovacijai. Erdvesnis, atsinaujinęs ir išskirtinio dizaino salonas klientams duris vėl atvers dar šių metų gruodį.

Daugiau

Socialiniuose tinkluose pastebimos naujos tendencijos – populiarėja asmenukės, primenačios 1990-aisiais juostiniais aparatais užfiksuotas nuotraukas. Jei ir jūs jaučiate nostalgiją šiam dešimtmečiui, išbandykite jo įkvėptas vaizdų redagavimo programėles.

Daugiau

Technologijų lyderė „Tele2“ pristatė kartu su fotografu Karoliu Januliu sukurtų nuotraukų parodą „Šimtmečio raidynas“. Iš paukščio skrydžio užfiksuoti šalies vaizdai, primenantys lietuviškosios abėcėlės raides – dovana Lietuvai Šimtmečio proga.

Daugiau

Technologijų lyderė „Tele2“ skelbia, kad šiandien pradeda išankstinius flagmano „iPhone Xr“ užsakymus.

Daugiau

Nuosekliai didėjantis klientų skaičius bei vis dar šuoliais augantis duomenų vartojimas ir vėl gerino technologijų lyderės „Tele2“ finansinius rezultatus. Bendrovės pajamos trečiąjį 2018 metų ketvirtį, lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, padidėjo 13,6 proc. ir siekė 61 mln. eurų.

Daugiau

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ praneša, kad ryšio sutrikimai jau galutinai pašalinti.

Daugiau

Išmanieji tapo neatsiejama kasdienybės dalimi, daugeliui pakeitę įprastą laikrodį, fotoparatą ar net kompiuterį. Tačiau kai kurie faktai apie įrenginius, užkariavusius beveik visas šiuolaikinio žmogaus gyvenimo sritis, vis dar yra mažai kam žinomi.

Daugiau

Technologijų lyderė „Tele2“ praneša pradedanti bendradarbiauti su tarptautine išmaniųjų ir inovatyvių IT paslaugų kompanija „TeleSoftas“. Nuo šiol ši bendrovė tampa operatoriaus išskirtiniu technologiniu partneriu Baltijos šalyse ir bus atsakinga už internetinių kanalų vystymą bei priežiūrą.

Daugiau