Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis

Mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ kovo pabaigoje pristatė inovaciją – Mobilią stotelę išmaniam įmonės skambučių valdymui. Tai pasaulyje ir Lietuvoje analogų dar neturintis sprendimas. 

Daugiau

Pirmasis mobiliojo ryšio lyderės bendrovės salonas, sukurtas įtraukus bendrovės klientus, duris atvėrė Šiauliuose.

Daugiau
Kaune darbą pradėjo pagrindinis „Tele2“ Verslo klientų aptarnavimo centras. Tai pirmasis tokio tipo centras Lietuvoje.Daugiau

Planuojantys Valentino dienos pasimatymą turėtų pasirūpinti ne tik gėlėmis, širdelėmis, bet ir virtualiomis programėlėmis, kurios padės pasveikinti su Valentino diena, nusiųsti dovanų ar net virtualiai pasipiršti. 

Daugiau
Išplėstas 4G interneto tinklas ir naujos paslaugos lėmė, kad mobiliojo ryšio lyderės „Tele2“ pajamos 2016 m. pasiekė 179,8 mln. eurų ir buvo 9,3 proc. didesnės nei prieš metus.Daugiau

Atėjus šaltoms dienoms, „Tele2“ Telefonų priežiūros centre padaugėja klientų, kurie skundžiasi telefonų baterijomis. Jos ne tik greičiau išsikrauna, bet ir neteisingai rodo energijos atsargą. Pasitaiko, kad lauke telefonas beveik išsikrauna, o grįžus į šiltą patalpą vėl rodo pakankamą energijos kiekį.

Daugiau

Mobiliojo ryšio vartotojams praėjusios šventės buvo dosnesnės – gruodį mobiliojo ryšio rinkos lyderės „Tele2“ klientai nupirko 20 proc. daugiau telefonų, nei prieš metus.

Daugiau

Mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ 2016-aisiais blokavo 344 telefoninių sukčių SIM korteles, naudotas įkalinimo įstaigose. Sukčių ryšio priemones bendrovė blokuoja bendradarbiaudama su Lietuvos policijos departamentu.

Daugiau