Lietuvos mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ jaunuosius šalies analitikus kviečia tobulėti ir išmėginti savo jėgas. Įmonės įsteigtoje „Big Data Akademijoje“ 10 labiausiai motyvuotų jaunuolių turės galimybę mokytis didžiųjų duomenų analitikos paslapčių iš geriausių savo srities profesionalų, o geriausi kandidatai bus pakviesti dirbti „Tele2“. 

Daugiau

Lietuvos mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ trečiadienį gavo padėkas už pagalbą Lietuvos policijai. Padėkos įteiktos už tai, kad operatoriaus bendradarbiavimas padėjo išnarplioti ne vieną rezonansinį policijos tyrimą.

Daugiau

Statistika rodo, kad lietuviai naršymui galutinai pasirinko 4G technologiją. Mobiliojo ryšio lyderės „Tele2“ tinkle net 90 proc. duomenų klientai persiunčia naudodamiesi 4G ryšiu.

Daugiau

Lietuvos mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ pradėjo naujųjų „iPhone X“ modelio telefonų prekybą. Pirmieji juos gaus iš anksto užsisakę internetu – daliai klientų išmanieji pristatyti penktadienį, 8 val. ryto.

Daugiau

Trys mobiliųjų įrenginių milžinai – „Apple“, „Samsung“ ir „Huawei“ – vienas po kito pristatė savo flagmanus „iPhone 8 “ ir „iPhone 8 Plus“, „Note 8“ bei „Mate 10“. Tai įrenginiai, kurie iki naujų modelių pristatymo vartotojams bus gero telefono etalonai, smulkesniems gamintojams – „idėjų“ šaltinis,  o visiems rinkos žaidėjams – tam tikri orientyrai, į kurią pusę eina mobiliųjų telefonų pasaulis.

Daugiau

Pozityvaus ugdymo instituto įkūrėja, Lietuvos socialinio emocinio ugdymo asociacijos prezidentė Irma Liubertienė sako, kad sprendžiant mokyklose klestinčią patyčių problemą, pastangas reikia nukreipti ne tik į vaikus, bet ir į pedagogus. Moters teigimu, tyrimai rodo, jog patyčias Lietuvoje patiria kas antras mokinys, o tarp besityčiojančių – net kas trečias mokytojas. Anot I. Liubertienės, stabdyti klestinčias patyčias gali emocinio intelekto ugdymas. 

Daugiau

Nuosekliai augantis klientų skaičius bei mobiliojo interneto duomenų vartojimas atsispindi ir mobiliojo ryšio lyderės „Tele2“ finansiniuose rezultatuose: trečiąjį 2017 m. ketvirtį bendrovės pajamos, lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, padidėjo 15 proc. ir siekė 53,14 mln. eurų.

Daugiau

Lietuvos mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ siūlo naujovę savo klientams – galimybę atsiskaityti už programėles, „Apple Music“, „iTunes“ ir „iBooks“ paslaugas sumą įtraukiant į mėnesio sąskaitą.

Daugiau

Mobilusis telefonas tampa vis didesniu mūsų paslapčių saugotoju. Ir ne tik vaizdų, kurių paviešinimas galbūt priverstų raudonuoti. Telefonu prisijungiame prie elektroninės bankininkystės, tvarkome kitą jautrią informaciją, kuriai patekus į „ne tas rankas“ skaudžiai nukentėtume.

Daugiau

Populiariausiu mobilaus ryšio lyderės „Tele2“ salonu tapo internetinė parduotuvė. Tai atspindi pasikeitusius klientų vartojimo įpročius.

Daugiau