Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Lietuvos futbolo mėgėjams tapo prieinamos nemokamos garsiausių pasaulio futbolo klubų varžybų garso transliacijos internetu. Internetinė muzikos paslauga „Deezer“ Lietuvoje pradėjo transliuoti Anglijos „Barclays Premier“ futbolo lygos rungtynes ir varžybas dėl „Emirates“ taurės, dėl kurios kovoja stipriausi Anglijos ir Velso futbolo klubai.Daugiau
Muzikos paslaugos „Deezer“ vartotojų klausomas dainas ekrane lydės ir jų tekstai. Klausytojai, tiek mėgstantys „pritarti“ savo mylimiems atlikėjams, tiek norintys įsigilinti į dainos prasmę „Deezer“ pagalba iškart matys juos programėlės ekrane ir taip taupys laiką.Daugiau

Lietuvos bankas telekomunikacijų bendrovei „Tele2“ suteikė elektroninių pinigų licenciją. Ją „Tele2“ gavo pirmasis tarp šalies mobiliojo ryšio operatorių. Nauja licencija leis operatoriui organizuoti daugiau nei iki šiol elektroninių mokėjimų rūšių, įskaitant ir elektroninių pinigų išleidimą.

Daugiau

Telekomunikacijų bendrovei „Tele2“ 2015 m. buvo 4G spurto metai. Operatorius užbaigė pirmąjį 4G tinklo kūrimo etapą ir spartaus mobiliojo interneto paslaugas pasiūlė 90 proc. Lietuvos gyventojų. Išaugęs interneto vartojimas gerino bendrovės veiklos rezultatus kartu su augusiais telefonų ir papildomų operatoriaus sukurtų paslaugų pardavimais.

Daugiau
„Tele2“ grupės valdyba paskyrė Petrą Masiulį vadovauti „Tele2“ veiklai Baltijos šalių regione. Jis vadovaus „Tele2“ plėtrai Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje ir bus atsakingas už įmonės verslo sėkmę visose trijose šalyse.Daugiau

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) aukcione dėl teisės naudotis 900 ir 1800 MHz (megahercų) dažniais laimėjo dažnių ruožus, kurie leis padidinti paslaugų kokybę, ypač pasienio regionuose. Už teisę naudotis dažniais „Tele2“ valstybei sumokės 13,7 mln. eurų.

Daugiau

Internetinės muzikos paslaugos „Deezer“ vartotojai galės klausyti dar daugiau – 40 mln. – dainų. Išplėtus katalogą „Deezer“ įsitvirtino kaip didžiausią muzikos pasirinkimą siūlanti muzikos paslauga. Prieš tai „Deezer“ siūlė 35 mln. dainų.

Daugiau

Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ telefonų priežiūros centro duomenys rodo, kad žiema – pavojingas metas mobiliesiems telefonams. Dažniausios bėdos – sudužęs ekranas arba dėl drėgmės sutrikusi telefono veikla.

Daugiau

Vilnius, 2016 m. sausio 12 d. Technologinių inovacijų bendrovė „Eldes“ pristatė pasaulyje unikalią dūmų signalizaciją „Fumerex“. Lietuvoje sukurtas ir gaminamas įrenginys yra pasaulinė naujiena – jis vienintelis apjungia dūmų ir anglies monoksido (smalkių) jutiklius su GSM moduliu, kuris informaciją apie gaisro pavojų SMS perduoda į mobilųjį telefoną.

Daugiau
Vilnius, 2016 m. sausio 8 d. Siekiant, kad elektroninių atliekų surinkimas būtų dar paprastesnis gyventojams, telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ prisijungė prie Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) iniciatyvos – programėlės „Rūšiuoklis“. Operatoriaus klientų aptarnavimo salonai papildė atliekų rūšiavimo programėlės duomenų bazę.Daugiau