„Transparency International“ Švedijoje skyrė „Tele2“ aukščiausią įvertinimą už korporacinės atskaitomybės skaidrumą.

„Transparency International“ vertino tris pagrindinius kriterijus – antikorupciją, organizacijos skaidrumą ir finansinių rodiklių atskleidimą. Jie buvo vertinami bendroves lyginant tiek šalies mastu, tiek ir tarptautinių standartų kontekste.

Daugiau

„Tele2“ paskelbė apie paslaugų plėtrą Austrijoje – bendrovė tapo virtualiu mobiliojo ryšio operatoriumi ir teiks ryšio paslaugas verslo klientams.

„Tele2“ naudosis visoje šalyje veikiančiu operatoriaus  „T-mobile“ tinklu. 

Daugiau

Didžiosios Švedijos kompanijos kreipėsi į Jungtines Tautas (JT), kad antikorupcija būtų įtraukta tarp dabar ruošiamų pasaulinių darnaus vystymosi tikslų. Nauja programa pakeis iki šiol įgyvendintus JT Tūkstantmečio vystymosi tikslus. 

Kreipimąsi Stokholme pasirašė apie 20 didžiųjų Švedijos kompanijų, tarp kurių yra „Tele2“, SEB, „Ikea“, „H&M“, „Volvo group“, „Ericsson“, „Löfbergs“, „Scania“ ir kitos.

Daugiau

Tarptautinė telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ pradės naudoti 4G (LTE) ryšį M2M (Machine-to-machine) paslaugų teikimui. Tai padidins jų veikimo spartą ir patikimumą.

„Tai naujas M2M paslaugų evoliucijos lygmuo. Kiek mums žinoma, „Tele2“ yra antrasis operatorius pasaulyje, paskelbęs, kad 4G ryšį pritaikė M2M paslaugoms. Galėsime spartųjį mobilųjį internetą naudoti naujų M2M sprendimų kūrimui, taip pat ir tarptautiniu mastu, kartu su tarptinklinio ryšio partneriais,“ – sakė Rami Avidan, „Tele2 M2M Global Solutions“ komercijos direktorius. 

Daugiau

Internetinės muzikos paslaugos „Deezer“ duomenimis, populiariausi lietuvių klausomi muzikos žanrai yra elektroninė ir, šiek tiek mažiau, pop muzika. 

Lietuvoje „Deezer“ daugiausia naudojasi telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ klientai – jie muzikos gali klausytis nemokėdami už duomenų srautą telefone. Planuojama, kad lietuvių klausomos muzikos sąrašus smarkiai praplės dabar „Tele2“ siūloma dosni galimybė trys mėnesius „Deezer“ naudotis visiškai nemokamai.

Daugiau
Lietuvos mobiliojo ryšio vartotojai 35 mln. muzikos kūrinių internete dabar galės klausytis nemokamai. Šią galimybę jiems pasiūlė telekomunikacijų bendrovė „Tele2“. Jos klientai galės 3 mėn. nemokamai naudotis muzikos paslauga „Deezer“ su neribojamu interneto duomenų srautu.Daugiau

Populiariausios Lietuvoje mobiliojo ryšio bendrovės „Tele2“ pajamos Lietuvoje paskutinįjį metų ketvirtį išaugo 4 proc. ir pasiekė 38,6 mln. Eurų.

Bendrovės EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją) marža buvo 35,9 proc. – 13,7 mln. eurų,  tai 19,6 proc. daugiau nei 2013 m. ketvirtąjį ketvirtį.

Daugiau

Bendrovių „Tele2“ ir „PZU Lietuva“ statistika rodo, kad lietuviai perka ir draudžia vis aukštesnės klasės telefonus. Vidutinė „Tele2“ kliento apdrausto telefono vertė šiandien siekia 463 Eur, o brangiausias apdraustas telefonas įvertintas 1013 Eur.

Geresnius telefonus klientai saugo labiau, tad auga ir draudimo populiarumas. Antrąjį 2014 m. pusmetį telefonų apdrausta dvigubai daugiau, nei pirmąjį.

Daugiau

Ketvirtadienį oficialiai atidaryta Vilniaus universiteto Fizikos fakultete įrengta Telekomunikacijų mokslo centro M2M (Machine-to-machine) laboratorija.

Naujoji laboratorija studentams atveria daugiau galimybių mokytis naujausių informacinių technologijų ir kurti inovatyvius technologijų plėtros projektus, kurie ateityje gali peraugti į rimtus verslo planus.

Daugiau
Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ klientai jau gali naudotis sparčiuoju mobiliuoju 4G LTE internetu telefonuose. Jis veikia 65 proc. Lietuvos teritorijos ir yra prieinamas dviem trečdaliams gyventojų.Daugiau