Stokholme, Švedijoje, birželio 2–3 d. vyksta „Next Generation Mobile Network Alliance“ („NGMN“) vadovų forumo susitikimas, kuriame pratęstos diskusijos dėl 5G ryšio ateities. Susitikimą surengė viena iš aljanso narių, telekomunikacijų bendrovė „Tele2“.

Daugiau

„Tele2“ klientai mobiliuoju internetu telefone galės naudotis be baimės gauti neplanuotą sąskaitą. Telekomunikacijų bendrovė įdiegė naują interneto paslaugų kainodarą – bus galima bet kada už gerą kainą užsisakyti papildomą duomenų paketą.

Vienkartinį 100 MB duomenų paketą mėnesiui galima užsisakyti už 0,55 Eur, 500 MB – už 1,7 Eur, o 1 GB – už 3 EUR.

Daugiau

Lietuvoje išmaniojo telefono programėles bus galima pirkti neturint sąskaitos banke ar kredito kortelės. Naujovę pasiūlė didžiausias šalies mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“.

„Tele2” klientai mokestį už telefonams su „Windows Phone“ operacine sistema – „Microsoft“ ir „Nokia“ – skirtas programėles galės tiesiog įtraukti į mėnesio sąskaitą už ryšio paslaugas. 

Daugiau

Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ 4G LTE ryšys jau veikia net 60 Lietuvos miestų ir yra prieinamas daugiau nei 70 proc. šalies gyventojų.

Artimiausiu metu 4G sparta taip pat galės naudotis Birštono, Šilutės, Jurbarko, Šalčininkų, Pabradės, Kybartų, Švenčionių bei Eišiškių gyventojai. 

Daugiau

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ Švedijoje pradeda kurti naujos kartos ypač spartų šviesolaidinį tinklą. Jo duomenų perdavimo sparta sieks 100 Gbps (gigabitų per sekundę).

Tinklas sujungs visus Švedijos universitetus bei koledžus ir bus 1000 kartų spartesnis nei dabar veikiantis 100 Mbps (megabitų per sekundę) šviesolaidinis tinklas.

Daugiau

Lietuvos mobiliojo ryšio rinkos lyderės „Tele2“ pajamos pirmąjį šių metų ketvirtį išaugo 3,9 proc. ir pasiekė 35,8 mln. eurų.

Bendrovės EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją) marža buvo 37,6 proc. Tai sudarė 13,3 mln. eurų – 9 proc. daugiau nei 2014 m. pirmąjį ketvirtį.

 

Daugiau

Sudužę ekranai ir paskandinti telefonai išmokė lietuvius saugotis nuostolių. „Tele2“ statistika rodo, kad dabar pirkėjai apdraudžia jau trečdalį nusipirktų geresnių telefonų.

Apie draudimą pirkėjai pradeda rimčiau galvoti, kai įsigyja daugiau kaip 300 Eur kainuojantį telefoną – pirmąjį šių metų ketvirtį drausta beveik 30 proc. tokių telefonų.

Daugiau

Lietuvos gyventojai jau spėjo įvertinti 4G (LTE) ryšį ir perka telefonus, kurie palaiko didesnę mobiliojo interneto spartą.

Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ statistika rodo, kad šiemet daugiau nei 50 proc. parduodamų išmaniųjų telefonų veikia 4G tinkle.

Daugiau

Nuo šiol į užsienį išvykstantys „Tele2“ klientai gali atsikvėpti laisviau: milžiniškos sąskaitos už tarptinklinio ryšio pokalbius taps praeitimi.

Populiariausia mobiliojo ryšio bendrovė savo klientams pasiūlė naują interneto telefonijos paslaugą, kuri leis būnant užsienyje į Lietuvą skambinti įprastais lietuviškais tarifais.

Daugiau
Internetinės muzikos paslaugos „Deezer“ kviestiniais redaktoriais vienai savaitei taps Lietuvos indie rock muzikos grupė „Colours of Bubbles“. Visą savaitę nuo kovo 23 d. visiems paslaugos „Deezer“ vartotojams bus siūloma jų atrinkta muzika bei dainos, be kurių „Colours of Bubbles“ vaikinai neįsivaizduoja savo dienos.Daugiau